Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tbs #56756 üzenetére

    Viccelsz? Ilyenen tanultam bicajozni, csak kék volt. Szomszédok sűrűn panaszkodtak, hogy el kéne zárni előlem, mielőtt megölöm vele magam, de nem jött össze, pedig sok mindent megtettem az ügy érdekében (gyerekeim úgy bicajoznának most, mint én akkor, szíjat hasítanék a hátukból). Ülést még a legalacsonyabb szinten sem értem fel (illetve a lábam nem érte el a pedált :U ), de mentem vele mindig, mint a mérgezett egér. Haverok meg persze szintén rákaptak, akinek vázas bicaj volt otthon, az a váz alatt tekert. És akkor ezzel biciklifoci betonos pályán. :DDD Aztán összegyűjtöttem takarékbélyegből az első Kempingre valót, mert akkor az volt a menő. A mai napig megvan, egy barátom kunyizta el, hogy a buszmegállóig ki tudjon tekerni, mert a rendes biciklijét nem meri otthagyni, amíg dolgozik.

    Szóval igen, ezek után tényleg vicces, hogy mit esz a rossebb most a biciklivásárlás kapcsán. :U

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák