Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • A@ron

    tag

    nahátakkor ide is firkálok egy kicsit. Régóta regelve vok PH-ra, de nem nagyon használtam egészen mostanáig, mostanában kicsit rászoktam. Kedves ttower barátom példáját követve, elkezdtem PH-zni. És ezzel kapcsolatban rögtön itt van egy kisebb írás, ha már itt vagyok, van időm írni, miért is ne.

    Szóóval, nemsokszor járok Pesten (annak ellenére, hogy ott születtem, tősgyökeres fehérvári vagyok), de amikor ott vagyok, legtöbbször csak átutazóban. Most szinte először saját célból megyek oda, rögtön két okot is találtam hála istennek, az egyik egy jó kis Prescott konfig, a másik pedig az Ostrom.
    Nasszóval, a vélemények arról a városról eléggé megoszlanak. Van aki szereti, van aki utálja. Én úgy gondolom, van jó és rossz oldala is. Tényleg elég koszos, elég büdös, elég zajos, de ha figyelembe vesszük hogy ott található minden lehetőség, talán ezeket a dolgokat elviselhetjük. A Bp-n lakók szemszögéből talán mi vagyunk a furcsák, a "vidékiek", nekünk a vidék fogalom azonban a tanyát takarja, és ezért mi ezt lenézőnek, sértőnek tartjuk.

    Kíváncsi lennék arra, kinek mi a véleménye erről. Mind a pestiek, mind a máshol lakók (direkt nem írom, hogy vidékiek :P ) véleményére kíváncsi vagyok.

    Üdvözlettel: Áron

Aktív témák