Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz Celtis #27144 üzenetére

    "találgatások helyett" >>> "it may affect" >>> nekem ez is találgatásnak tűnik.

    Amúgy LG korábban már megerősítette (rtings kérésére), hogy nincs hatással az élettertamra.

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Celtis #27144 üzenetére

    Az is találgatás, hogy mi az eredeti nyelv, amiből fordították. Ha azt mondanád, hogy japán, akkor mehetünk vissza oda, hogy a japán GUI készítő félreértelmezte-e az LG-től kapott eredeti anyagot, amiről megint fogalmunk sincs milyen nyelven íródott és milyen fordításokon esett át.

    Meg akartam keresni, de nem találom a neten, ahol egy LG füzetke/doksi leírja, hogy ez mind csak mérés, (amiből aztán a kompenzálás dolgozik menet közben), nem maradandó beavatkozás (nem öregítés, nem koptat semmit az OLED kijelzőn).

    Aztán ott van amit (#27145) renatto is ír, hogy közvetlenül is megerősítette már az LG, hogy ez nem károsít semmit. Ezért nem tudom miért kell Sony vagy Panasonic legendásan hülyén fordított képernyőmenüire alapozni (Belföldi Szín, stb).
    Szerintem már eleve paranoia az is, hogy egyáltalán rá kellett erre kérdeznie az Rtings-nek, mert az alapján, amit az LG mondott erről, ez a kérdés olyan, hogy "Elkopik-e a festmény a falon, ha túl sokat nézem?"
    A "figyelmeztetés" szinte biztos, hogy arra vonatkozik: ne futtasd le feleslegesen, ha nincs rá szükség (ne gyötörd magad, ne pazarold az idődet és az elektromos áramot, stb).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák