Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cornelius

    tag

    Nekem két megmagyarázhatatlan problémám van az Office XP-vel.

    1. Lócitrom probléma:
    Valószínűleg egy dokumentumot nyithattam meg a Worddel, ami után a nyomtatásom fejre állt. Semilyen szöveget nem volt hajlandó nyomtatni. Még az XP restart sem segített. Nyomtató vezérlő karakterek lehettek, mert valami hülyeséget nyomott a bal felső sarokba és utána lapot dobott. A Print preview-ben sem lehetett látni semmit egészen addig, amíg nem kezdtem el zoomolni. A meglepetés óriási volt: írd és mondd, egy színes lócitrom volt minden dokumentumom háttere. Lócitromnak elég szép kis darab, de amúgy rendkívül gusztustalan és ha hozzávesszük, hogy épp sonkás szendvicset ettem paradicsommal, hát...
    Nem tudtam vele mit kezdeni, mert valahogy mindig ezt a lószart hozta be a preview és a nyomtatás sem volt jó.
    Hallott már valaki ilyet? Vírus nem lehet.
    Egy reinstall és minden megoldódott, egészen tegnapig.

    2. Install probléma:
    Egy Powerpoint file-t próbáltam megnézni, de nem nagyon tetszett neki, mert hiányolt valami MSI file-t és kérte az install CD-t. Igen ám, de nincs ilyen file az install CD-n és azóta nem tudok megnyitni semmit az Office-szal. Legyen az Word, Excel vagy Powerpoint dokument, egy szimpla klik-re állandóan installálni akarja ezt az MSI file-t. Ha Cancel-ezem, akkor elindul az adott program, de a file-t nem hajlandó megnyitni, újra el kell menni a File menübe és megnyitni még egyszer.

    Valakinek van ötlete? Lehet, hogy még egy reinstall kel, csak már nagyon elegem van belőle.

Új hozzászólás Aktív témák