Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Rick4 #17001 üzenetére

    Én original dolgokat szoktam venni (nem olcsó nyomtatóm van, így nem szívesen raknám tönkre, mert nem gyári tintát rendelek hozzá...) 7-8000 Oldalt tudok nyomtatni egy tinta/tartály szettel (12 ezer+ Ft körül jön ki a 4 tartály HP tinta) és a lap többe kerül ez nem is baj. :)

    Most ott tartok, hogy minden bekapcsolás után nyomtatok egy keveset és jelzi a "töltöttség alacsony" és ez csak a "fejes" toner rész ami nyomtat, tartályok fullon vannak... így lehajtom a fő ablakot és a nyomtató fej ablakot és vissza csukva jó lesz, ha nem akkor ki/be rakom a fejes tonereket és akkor lesz jó. Rég csináltam már (RMA-s voltam anno) HP gépeket, ez azóta nagyon új széria és a fene tudja már hogyan is kell "ki ütni" a toner/fej egységet (na az viszont nem olcsó dolog, és beszerezni sem egyszerű ahogy néztem már utána)

    Ötleteket elfogadok bárkitől, eddig erre (01 - 02) nem érkezett ötlet, javaslat. :R

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák