Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hacker001

    csendes tag

    válasz fsb1000 #1 üzenetére

    Üdv!
    Új vagyok itt, és csak azért regeltem ide, hogy leírjam én is a véleményemet, mert nekem is bajom van a kártyámmal. 1 hónapja kezdődött, azóta 4x tettem újra a gépet és gyanakodtam már mindenre (vga driver, ram, alaplap, pci-e csatlakozás, vga túlmelegedés, vga memóriahiba stb.......)
    Egy ASUS GTS250-em van, win7 x64 és nem tudom h milyen driverrel, mert a win7 tette fel.
    Volt amikor 10 percenként elszállt a kép.illesztő, ma pl. "csak" 2x.
    Mit tudok tenni? Ha lenne pénzem, eladnám a fenébe és vennék egy ATI 6770-et, vagy ha még több pénzem, akk 6850-et. Sztetek megéri lecsrélnem a GTS250-et?
    Na nem untatok:
    A TÜNETEK ENYHÍTÉSÉRE TETT BEVÁLT MÓDSZEREIM:
    -gyanakodtam a ramokra is, majd azokat kicseréltem másik slotokba és azóta jobb
    -szétszedtem atomjaira a gépet majd összeraktam és 24 órán át hibamentes volt a gép
    -aqua szervízben hibátlannak találták a kártyát
    -haverom gépén egyszerre 10 firefox (legújabb) ablak, torrent, bsplayerrel film és gtaIV elég magas felbontáson csont nélkül vitte legújabb vga driverrel, de XP-n (!!!) (én se hittem volna h az én kártyámmal majdnem full grafon megy a GTAIV...)
    -haver kártyája is simán ment a gépemben (pedig nvidia GT9600)
    Jó lenne ha kitalálnának vmit, mert már nagyon elegem van. eleget kínlódtam már eddig is vele.
    Köszönöm figyelmeteket.

  • hacker001

    csendes tag

    válasz menalcas #30 üzenetére

    Igaz....egyelőre ne zárjuk ki egyik hibaforrást sem. Lehet szoftveres és hardveres is.
    Az lehet, hogy a kettő szorosan összefügg. És még valamii. Senki sem említette még ha jól látom a DirectX-et...a GTS250-em csak a 10-esig támogatja, de feltettem a DX11-et és akkor még jobban meghülyült. Aztán a GTS250-esem helyére betettem egy régi ATI kártyát és hibátlanul működött.
    Ha így folytatódik, akkor mindenki cserélje le az nvidia költségére a kártyáját ATI-ra...ha nem tudnak rájönni, hogy mit szúrhattak el.

Új hozzászólás Aktív témák