Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    válasz KillerKollar #1692 üzenetére

    Inkább a jól sikerült marketing és a pénzlehúzás de igen :D DLSS pl csak fix gamekben van míg az FSR 3.0 mindenben lesz és AMD n is jól megy. RT ben jobb csak jelenleg az NV meg a CUDA-s Streameres programokban amiket eleve arra írtak de ez is pénzügyi dolog ugye. RT ben is hány igazán értelmes és klafán kinéző RT game van? 4-5? Hatalmas . Én azóta se ájultam el talán csak 3 játéknál mondom hogy nagyon szép és ennyi. Amúgy meg jó sokat elvesz az FPS ből s 4K n fontos hogy ne vegyen el, a DLSS-FSR meg egy szemfényvesztő dolog igazából ugye nem a natív erőt mutatja és a natív felbontást. Az új AMD knél leakelgettek annó 2-2.5 szeres RT erősödést a 6000 eshez képest ami azért nem lehet majd oly messze a 4090 től és raszterben tehát nyers erőben meg állítólag a dual chiplet miatt nem 40-60% közti difi lesz hanem 70-90% úgy hogy az Enermaxon véletlen ki leakelt fogyasztási adatok alapján még kevesebbet is fog enni 50-100W között attól függ melyik kártyát nézzük. Emellett már a 6000 es széria is 12-16gb vrammal jött ki s nem azt csinálta hogy 4 féle vga jött ki 8-10-12-24 stb felosztásban hanem azonnal kiadták a bőven elég 12-16 gb vramosokat és nem kellett egymás után 4 szer venni VGA-t sokaknak :D Szóval sokszor nagyon jó az NV de nem mindig! Nekem volt 2 szer NV kártyám 4 szer AMD ami éppen jobb ár érték arányban. Amúgy lehet árban is sokkal olcsóbb lesz suttognak 1100-1200 dolláros 7950 XT -t! 6950 is a 3090-3090TI közé esett kb erőben s árban is lehet most is ez a helyzet de még nincs 4090TI állítólag csak azért mert az már tényleg PAKS 4

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák