Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz ffodi #66694 üzenetére

    Pontosan!Most otthon volt éppen egy ilyen történet... fényképezkedtünk egy párat a haverokkal két másik barátom az pont ilyen 80Kgos srác.Feszítettem egyet a képen,az elkészült képet nézegetve azt mondták a többiek,soha többet nem kerülhetünk egy képre,főleg úgy nem hogy tolok egy jobb bicepszet... :DDD Szétröhögtük magunkat a képeken,hogy úgy néztek ki rajta mint a ropik...Mondtam nekik rögtön,hajrá facebook... ezek meg rögtön,náááááá hülye vagy,hogy nézünk mi ki ezeken... :DDD :DDD
    Az asszonnyal is érdekes egy képen lenni, ö vagy 160cm meg 52Kg,én meg 187 és 110Kg...ráadásul egy üveg sörért nem mehet le flekó nélkül pedig 28éves... :DDD Még azt csodálom,hogy eddig senki nem mondta,hogy a lányom...
    Azt ne tudd meg,hogy én már hány órát töltöttem különféle boltok női cipő részlegén,ja meg én torna drokón kivül nem nagyon vehetek fel mást,vagy ha igen annak nem lehet egy centinél vastagabb talpa... :D

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák