Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    válasz bélanéni #5595 üzenetére

    a gpuboost 3.0 mellett nincs is sok értelme a tuningnak egy ilyen jó hűtéssel. Kb odáig tolja az órajelet amíg stabil. Onnan már csak ilyen 1-2 fps-t nyerhet az ember manuális tuninggal.

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz bélanéni #5595 üzenetére

    Na mondjuk ezzel én is így vagyok. A csendesség nem csak saját háklisságom miatt fontos, de mivel videózok/streamelek ezért nagyon ciki, ha behallatszik a rotorok hangja. Részben ezért is van hangtompítós házam. Aztán este is szeretek filmnézés közben aludni persze ekkor idle a gép de ha gyenge a fan, akkor egy idő után zajossá válhat ha nem áll le stb stb. Ezek igények és nem kényesség, szívesen adnék le belőlük de nem tudok, ezért inkább csengetek akár extra pluszt is.

    Másrészt ott van a vízhűtés vs minőségi léghűtés téma. Én nagyon hajlok arra, hogy direkt olcsóbb modellt válasszak és arra tegyek egy játékvizet, ami szvsz hűvösebben tartja bármelyik léghűtéstől és hangban is halkabbnak kellene lennie. Ebben az esetben az egyetlen félelmem az, ha egy idő után zajossá válna a szivattyú. Egyébként jól szellőző házam van.

    A harmadik tényező viszont az, hogy alig kapható ez a nyomorék kártya és már már ott tartok, hogy mindegy melyik verziót játszom meg, csak legyen már kártyám tökmindegy, hogy FE vagy custom és hogy milyen gyártó... :DDD Még 1 max két hetet várok türelmesen, annyit kibírok, de én május eleje óta IGP-zek és kezdem unni a cat mariot. :))

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák