Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hando

    tag

    válasz janos666 #133 üzenetére

    Húú ez nagyo komoly iromány és nagyon sok igazság és tény van benne! Valami ilyesmire gondoltam én is nincs autom ezért nekem semmi örömet nem okoz egy kromfelni mire használnám asztallap tartónak abba mi olyan jó :DD vagy mért drogozak vagy igyak drága piákat amikor az csak 1x okoz "örömöt" eltúlozva ugyan de ha töbször élek ezekkel ugyan ott vagyok mintha lenne egy jó gépem ami lehet több örömet okoz ,de ezt mindenki máshogy látja mert mindenki más erről még lehetne vitatkozni! Amugy én abba a kategotiába tartozom most hogy elfut épp minden mármint az uj játékokból és élvezem így is crysis 800x600 lowba de így is szép ha majd uj gépem lessz akkor még1x végigjátszom hogy milyen ultra high-on!

  • tdd587

    őstag

    válasz janos666 #133 üzenetére

    Nem régen vettem új gépet, úgyhogy végignyomtam a crysis-t full HD-ben, nekem megérte, és nem számoltam ki, hogy azóta mennyit buktam rajta, mert használom fél éve a gépem, tehát semmit, akkor az volt, most meg már más van.

    Csak... érdemes lenne átolvasni egy hifis fórumba, hogy ott mi van, ha kiderül, hogy valaki tényleg vett egy haszongépjármű árából egy hangfalat. Hűha, és nem de sz*r, mennyit fogsz ezen bukni...

    Maradjunk annyiban, hogy itt gyorsan kivettem az aláírásból a konfigot. Pár ezres ráfizetéssel ráadásul mindig a toppon lehet maradni.

    Mindegy, csak azon méláztam (amíg ki nem moderálnak innen), hogy ha már a hobbynak sem örülünk, akkor mégis minek?

    Üdv,

    tdd587

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák