Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leidinger

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Biosfrissitéssel/cserével kapcsolatban kérnék szájbarágos segítséget!A probléma forrása egy Ati Radeon 9600!Mióta megvettem érdekes problémával küszködöm:idönként piros csíkok jelennek meg a képernyőn!Memóriahiba kilőve,mivel játékok,filmek gond nélkül mennek.Alaplapi slot csatlakozo kilőve,mert másik vga-val nincs probléma!Monitor hiba,kábel hiba szintén kilőve!Csatlakozási hibára gyanakodtam még,vagy melegedésre,de ezek is kilővel,szereltem rá egy hatalmas ventillátort,szinte hideg a kártya,de a csikozás ugyanugy elöjön!Ezt ugy kell elképzelni,hogy van hogy fél napig semmi baja,majd egyszer csak hosszában piros,vékony csikocskák jelennek meg....inditáskor is tapasztalom,nem csak op.rendszer alatt!Egy hozzá értő kolléga utánanézett bios verzió segitségével,és állítolag egy 9600pro biosa van rajta,és elvileg 398/297-on kellene mennie,de gpu-z szerint 325/200 -on megy(tehát sima 9600 orajelén)...Szerintünk buher bios van rajta,vagy valami vaddisznó emberke belekontárkodott,és az okozhatja a hibát....Tehát várnám valaki segitségét,biost frissitenék(vagy cserélnék,ami jobb),de életemben nem csináltam még,és hallottam,hogy ezzel teljesen ki lehet nyirni a kártyát!

    Segítségeket előre is köszönöm:R

  • leidinger

    csendes tag

    válasz LamerGyuri #808 üzenetére

    Mert a hozzá értő kolléga nem ér rá:)Nem okoskodást várok,hanem segítséget:R
    Köszönöm

    De ha te is tudsz segíteni,és nem csak a helyesírással foglalkozni,azt megköszönöm:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák