Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Brent

    aktív tag

    Sziasztok Casanovák!

    A következő történt: Tegnap a reggeli buszon leakartam ülni egy lány mellé, már éppen a nyelvemen volt a "szia, leülhetek?" szó páros amikor elővett valami füzetet amit odaakart adni valakinek (de úgy, hogy közbe átült a másik ülésre értitek).. jólvan akkor én ezt most nem várom meg és azzal a lendülettel tovább mentem a busz hátuljába.

    Ma viszont nem úszta meg és beültem mellé, úgy képzeljétek el hogy a lakhelyemtől a suliig kb 40 perc az utazási idő. Na, most a lány nem túlzok, majdnem minden percben vagy a haját simítgatta hátra vagy az orra hegyét simizte vagy a szemébe nyúlkált mintha szempilla ment volna bele.. a vége felé már kezdtem úgy érezni, hogy mondanom kéne valamit.. vagy lefogni a kezeit mert már kezdett az agyamra menni, hogy mindig mocorog a szemem sarkában. Fura volt ez tőle mert 3 éve járok már azzal a busszal, sokszor láttam ezt a lányt de nem jellemzőek rá ezek a cselekvések..

    Azt tudni kell rólam, hogy hajlamos vagyok felnagyítani dolgokat, többet képzelni mögé mint amik valójában. Szóval valaki megmondhatná a frankót, hogy most ezek ilyen testbeszéd "tetszel nekem " jelek voltak vagy csak szimplán viszketett az arca a csajszinak? :)

  • Brent

    aktív tag

    Akkor nincs más hátra, kezembe kell vennem az irányítást :)

  • Brent

    aktív tag

    válasz Csakénvagyok #26460 üzenetére

    Ma English órán helyettesítő tanár volt bent.. egy kb 28 éves angol tanárnő.. Ne ilyen "nagylelkű" bombázót képzeljetek el hanem ilyen aranyos kis rendes tanárnőcskét.

    Ha százalékban kéne kifejezni, hogy a tanárnő kinek beszélt az órán a legtöbbet és kinek nézett a szemébe a legtöbbet akkor túlzás nélkül állíthatom, hogy 90%-ban én vittem a prímet. Na nem azért mert ugattam órán vagy rosszalkodtam volna, egyszerűen amikor magyarázott mindig a szemembe nézett, de feltűnően mintha egész órán csak nekem hablatyolt volna.
    Csak úgy lestem minden szavát, mosolyogtam rá de kacsintani, azt már nem mertem. :( Most így visszagondolva akkora nyomorék vagyok, hiszen mi történhetett volna. semmi. Nevettem volna egy jót a puffogásán ha esetleg nem tetszett volna neki.. kéne még egy kis önbizalom...

    Ezaz angol tanárnő amúgy jobban tetszik mint a jelzős csaj. Külön órákat kellene kérnem tőle hátha elvállal :D

  • Brent

    aktív tag

    válasz whitezo88 #26465 üzenetére

    Ma találkoztam vele. Hazafele, a varázslatos iskolabuszon. :D megszólítottam, mondtam ki vagyok és hogy szeretném őt jobban megismerni. Szerencsére azok a jelek tényleg jelek voltak és nem estem pofára, szerdára megbeszéltem vele egy sétát a dunapartra. :)

Aktív témák