Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Leeza

    tag

    válasz cherilady #19986 üzenetére

    Már hogyne zavarna??? Úristen, de szar... Egy ember tudja ezt a dolgot megoldani, ő pedig a kedves párod. Persze neki se lehet könnyű, de muszáj lesz kinyitnia a két szép szemét és meglátni, mi is van... Egyáltalán mi az, hogy ő meg van hívva az esküvőre és te nem? Az esküvői meghívók mindig párosan szólnak, ez a minimum... Na, ha elmegy nélküled, az szép lesz...

    A csajnak az anyja milyen alapon szólogat be neked? Én tuti nem álltam volna meg szó nélkül, de azt meg főleg, hogy a párod se védett meg... Ezek nagyon komoly dolgok, nem lehet elmenni mellettük... Az anyósodat is megkérheted, hogy beszélgessen a fiával, ha ő átlátja a szarkeverést... Ezzel nem lehet nem foglalkozni, ne is áltasd magad, inkább állj a sarkadra...

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

  • *Ropi*

    félisten

    válasz cherilady #19986 üzenetére

    Ez a történet arról szól, hogy kiderül, mennyire ember a párod: vagy vagy fontos neki annyira, hogy kiáll érted és helyreteszi a csajt is meg az anyját is ahogy kell, vagy elsunnyog, de akkor egyértelmű, hogy nem is kell vele tovább foglalkoznod, mert ő sem foglalkozik veled komolyan, ha ennyit sem érsz neki. Az ne érdekeljen, hogy a kívülálló varjak mit kárognak, ha erős a kapcsolatotok, úgyis nevetve átléptek ezen. Mindenesetre a pasidnak erőteljesen nem kellene elmennie arra a "Brünhilda-esküvőre", ezzel is csak azt bizonyítaná, hogy Te vagy a fontosabb... :N

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • Lirion

    addikt

    válasz cherilady #19986 üzenetére

    Te mi a rákfenét foglalkozol egy idegen csaj még idegenebb anyjának baromságaival? A párodnak teljesen igaza van, hogy ilyen hülyeségekkel nem foglalkozik, nem érdekli más véleménye, ezt közölte veled is és azt is, hogy szeret. Már bocs, de ha nem bízol benne annyira, hogy őszinte veled, akkor te miattad fog szétmenni a kapcsolatotok.. Amúgy még nincs anyósod.
    Hogy mitévő legyél? Tedd azt, amit a párod, ne reagálj a többiek gonoszkodó baromságaira. Sokkal jobb, mintha vissza akarnál vágni meg bizonygatni, hogy mennyire szeretitek egymást, a párod tökéletesen reagált, még ha ez neked kicsit fáj is, mivel tudja, hogy szeret és ezt nem kell másnak bizonygatnia (ha kellene, kevésbé szeretne).
    Legalábbis a leírásodból ítélve csak arról volt szó, hogy úgyis szakítani fogtok és nem nyíltan szidtak téged a párod előtt. Az, hogy az a nő a ti hátatok mögött szapul téged, egyrészt szintén lényegtelen, ne érdekeljen, másrészt a párod lehet, nem is tud róla, viszont ha megpróbálnád bebizonyítani neki, lehet, hogy kivívnád vele a haragját.

    Szerintem te se bízol önmagadban és félsz attól, hogy a szarkavarók rávilágítanak a hibáidra, amiket nem tudtál elfogadni és ezért szakít majd veled a párod. Ha elfogadnád, hogy nem vagy tökéletes, vannak rigolyáid, akkor már mindjárt nem érdekelne, hogy mások ezt feszegetik, mert te nyíltan úgyis felvállalod és akik szeretnek, azok tisztában vannak ezekkel a hibáiddal.

    szerk.: az esküvős kérdés az érdekes téma. A férfiak számára általában a barátság fontosabb bármilyen élettársnál, és ha a lányt barátjának tekinti... A legjobb az lenne, ha mennétek együtt, ha mondjuk mondanád neki, hogy te is el akarsz menni, mert szeretnéd boldognak látni a barátját, akit éveken keresztül kínzott egy csélcsap férfi, biztosan nem mondaná, hogy te inkább maradj otthon. De az semmi esetre se jó taktika, hogyha le akarod beszélni az esküvőről.

    [ Szerkesztve ]

  • Csakénvagyok

    őstag

    válasz cherilady #19986 üzenetére

    Ami könnyen jön azt nem becsüljük. Ha te nem álsz a sarkadra, nem álsz ki magadért, ne várd el hogy mások ki fognak.
    Amúgy az egyszemélyes esküvői meghívás tényleg bunkóság, ritkán hallasz ilyenről, de ha ezt a párod nem veszi észre, nyisd ki a szemét, s ha akkor is úgy látja, te tudod. De azért előtte de támad a nőcit, mert önkéntelenül is védeni akarja.

  • tildy

    nagyúr

    válasz cherilady #19986 üzenetére

    Ne haragudj, de ha nem vagy férjnél , akkor még nem lehet anyósod.
    Max anyósjelölt :U :DDD :DDD

    Én is beszélgettem már este 10-ig, 11-ig férfi barátommal, aki nem volt a pasim, igaz nem a lakásán. A férfi-női barátságról meg úgyis ismeritek a véleményem.

    Nem tom te mennyire örülnél neki h ha a te párodnak lenne egy olyan ismerőse tök mind1 h nő vagy ffi aki téged álalndóan szapulna és azt súlykolná belé h úgy is szakítani fogtok...
    Nekem volt ilyen ismerős , aki próbálta éveken át felnyitni a szemem, és kerek perec megmondta a votl páromnak, hogy viselkedhetne szebben velem.
    Utólag belátom , igaza volt , pedig még én is söszevesztem vele, hogy ha a barátnőm, akkor minek mond nekem ilyeneket. Pedig pedig... Kívűlről jobban látszott, hogy itt valami biza nem oké.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák