Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • cherilady

    tag

    Heló! Szeretnék véleményt/tanácsot kérni tőletek! Párommal már 1.5 éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk szeretjük egymást stb stb...Páromnak van egy gyerekkori női hát ő csak ismerősnek mondja már, de iylen barátosismerős félesége. Én erről tudtam és semmi bajom nem volt a dologgal. Tudni kell h a csaj németországban él és nemsokárra férjhezmegy! Szal mikro a csaj hazajött magyarba néha csinált iylen összejöveteleket, amivel szintén nem volt gond. Ja meg a párom néha átment hozzá, és volt h éjfélig ott volt nála és dumálgattak, de ezzel se volt gondom mindaddig amig az egyik összejövetelen össze nem zörrentünk. Házzasági téma volt, és én is mondtam h majd szeretnék férjhze menni stb. Erre én eszméletlenűl lelettem hurrogva h így meg úgy fiatal vagyok. Én 25 éves vagyok a párom pedig 32. És ez nekem nagyon nem esett jól és a másik dolog h a csajnak az anyja közölte h úgy is 2 év múlva szakítani fogunk. Erre az egészre persze a párom nem reagált, hanem azt mondta nekem h ő a hülye kijelentésekre nem szokott reagálni. A lényeg h én azóta rühellem a csajt a jó édes anyukájával együtt és utálom mikor a párom beszél a csajjal meg stb. És most kiderült anyósom által h a csaj a pártomnak azt mondja h nincs velem semmi baja meg így meg úgy az anyósomnak meg azt mondja h engem ki nem állhat és h mi a párommal úgy is elfogunk válni....Na én erre mégjobban kibuktam és most emésztem magam!! A csajnak szeptemberben lesz az esküvője németben amire a párom megvan hívva én nem. Bár amúgy se mennék el! És most az is emészt h a párom mit dönt h elmegy e az esküvőre vagy sem. Bár azt mondta nélkülem nem szívesen megy! De a legjobban az bánt h a párom egy olyan emberrel képes tartani a kapcsolatot aki ilyeneket mond!!! Nem tom mitévő legyek!? Néha úgy érzem belebetegszem ebbe az egészbe! Nagyon lelkis vagyok és ez nekem nagyon fáj és így nemis vagyok 100%an boldog, mert tudom h ez a tüske ott van az életünkbe. Persze a párom azt mondja ne foglalkozzak vele, mert engem nagyon szeret és pedzegeti az eljegyzést meg stb. De sztem elég sok embert zavarna egy ilyen eset h a párjának egy olyan barátja van aki szapulja a kedvesét...Szerintetek mitévő legyek? :F

    Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Aktív témák