Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz orbano #46847 üzenetére

    Én nem azt mondtam, hogy mindenkinl, hanem azt, hogy Nálad

    Fenét. Idézzek párat?

    46765: mi nem gyávák/rutintalanok vagyunk csajozni, csak túl válogatósak. Vagy csak sosem megfelelő a körülmény a mi kifinomult modorunkhoz, mert hát az igazit keressük, mély igaz érzelmekkel, naplementével, esőben csókolózva zenei aláfestéssel, fehér lovon, páncélban ellovaglással.

    46762: saját magadat kondicionálod mindenféle valós visszajelzések nélkül. de kár is ezen vitatkozni, amíg egy saját magad által készített szemellenzővel jársz, amit Te válogatósságnak csúfolsz,

    stb.
    Ezek Stalker-nek mentek válaszul. De feltételezem, bárkire elsütöd gond nélkül. ;]

    Dugj meg te sok csajt. Most benne vagy egy kapcsolatban (állítólag), honnan tudod, hogy nincs annál sokkal jobb? Miért nem mész el tapasztalatokat gyűjteni még? Miből veszed, hogy elég a mostani barátnőd? Csak nem érzed? Hogy a francba érezheted, egy belső hang súgta, hogy itt meg kellett állnod? Ez is valami voodoo-dolog? :P

    Hagyjuk ezt a pesztrálást, meg bölcselkedést, amit próbálsz művelni, itt csak a saját módszereid másra erőltetéséről van szó, így akarván visszaigazolást szerezni magadnak.
    Azt hiszem, hogy el tudom dönteni emberekről nagyonis, szimpatikusak-e, és azt is tudom, mik számomra (nem neked) a valós értékek. Már tapasztaltam eleget majd negyedévszázados "pályafutásom" alatt, hogy bizonyos (nem őszinte) nőtípusoktól eleve megundorodjam, és csak nagyon keveset tudjak értékelni. Ki ne találd már, hogy te jobban tudod nálam, mik nekem, vagy bárki másnak a valós értékek egy nőben, ne legyél már ilyen kurva okos. :W

Aktív témák