Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz dragonfx #35399 üzenetére

    Utólag is elnézést kérek a tegnapiakért, de ez van. :(

    Megébredtem 1 órája kb, aludni nem tudok, tegnap is csak a pia rakott ki... jár az agyam folyton. Mint minden esetben, persze felmerült bennem is, h mi lenne ha újra...
    De egy nagy sz@rt, ezek után egy büds qrva az én szememben, nem más.

    ..minden földi jóval elhalmoztam, s persze próbáltam helyt állni más téren is, úgy látszik kevés voltam.
    Komolyan mondom, ha nem csalt volna meg, hagytam volna nála minden cuccot, de ezek után mindent hozok tőle! A motoros cucctól kezdve, amiket ajándékba kapott mindent. Tisztába vagyok vele, h csúnya dolog, "meg ilyet azért nem csinálunk" , de azok után, h megcsalt a qevárja, ráadásul az exével?! Na ne mondja nekem senki... Hozok tőle mindent.

    ...és így kissé fájós fejjel is úgy vélem, h a gyerek meglakol azért amit tett, és igen, lehet írni, h kettőn áll a vásár...Természetesen a drága exemnek is ki fog járni egy tartós, s egyben okos gyalázás.

    Soha nem volt erőszakos ember, talán általános iskolában verekedtem utoljára :) , most bepótolunk mindent dragon.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák