Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Integra #2542 üzenetére

    Gratulálok Neked, mélységes intelligenciádhoz, amivel kezeled mások véleményét. :P Toleranciáról persze, tényleg nehéz lenne Téged vádolni. Egyébként 25 éves vagyok. Vállalom, hogy a Te nézőpontodból lúzer vagyok. Sőt, őszintén szólva, szarok rá, minek tartasz. Bátyám. ;]

    És köszi, az, hogy pl. én mikor szólok hozzá, igencsak attól függ, mikor nézek a topik felé. De majd Te jól kisakkozod, mit-miért-hogyan csinálok. Hajrá. Én is csak egy birka vagyok, egyedül Te vagy egyéniség. :DD

    Neked butaság másvalaki ízlése, véleménye, de gondolom, Te vagy Kelemen Annácska jelenlegi eltartója, nem igaz? :DDD

    És őszintén, egy nem kicsit ironikus beírásra Te ugrasz ("agyrém blődli", "malasztos erkölcsi szöveg"), és ledöngölöd. Kár, hogy azt nem szúrod ki, hogy az egyedüli komolyanveendő rész az, hogy nekem nem tetszik a szilikon, hanem inkább a "természetes". Ha ezért valaki erkölcsbajnok... :))

    Mindegy, részemről lezárom, pusztán csak reagáltam a "kedvességedre"... ;)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák