Hirdetés

Aktív témák

  • Leeza

    tag

    válasz concret_hp #18472 üzenetére

    Sorry, de kukaccal értek egyet. Ha már ennyiszer megpróbáltad, talán ideje feladni, úgy tűnik, nem változik és nem azért, mert nem képes, hanem mert nem akar. Ha pedig tudja, hogy ezen áll vagy bukik az egész és semmit nem tesz, szerintem kár a gőzért.

    Csak Neked felesleges örlődés, szájtépés, ő meg megígér mindig mindent, mégsem változik semmi. Istenem, mennyire ismerős a helyzet... Kudarc, amit nehéz beismerni, legfőképpen magadnak. Én sem adtam fel, küzdöttem vele eleget, most alakulni látszik. De ki tudja meddig, még mindig bizalmatlan vagyok, de igyekszem, hogy ez ne nyomja a kapcsolatunkra a bélyegét.

    A Te döntésed, próbálkozol-e még kicsit, Neked kell tudnod, meddig éri meg elmenni. Ha folyamatosan megy az ordítozás, balhé, hagyd a francba. Látnod kell rajta, hogy akarja és úgy is bánik Veled. Annak főleg semmi értelme, hogy nem szólsz semmit, inkább hallgatsz, ki fogsz borulni.

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Aktív témák