Hirdetés

Aktív témák

  • Senki9876

    tag

    Egy eléggé bizar helyzetbe keveredtem, és most nagy dilemmába vagyok. Remélem valaki fog tudni tanácsot adni.

    Helyzet a következő:

    Az exem osztálytársa meghalt, és holnap lesz a temetése. Az osztálytársát nem nagyon ismertem, max 3-4x találkozhattam vele, de a szüleit igen, ezért úgy gondoltam elmegyek a temetésre.

    A lényeg hogy az exem nemtudja hogy én jól ismerem az osztálytársa szüleit, de tudja hogy az osztálytársával alig találkoztam. Ettől eltekintve küldött smst, ami már alapból meglepett, mert nem szokása smst küldeni, inkább skypen ír (amióta szakítottunk van ez így). Az smsben felhívta a figyelmem a temetésre, idézem " Szia! holnap 2kor lessz a temetés. gondoltam szólok hogy ha esetleg akarnál jönni ".
    A helyzet érdekessége hogy még mindíg szerelmes vagyok belé, és tudom hogy nagyon ki van borulva a történtek miatt. Ott lesz a volt osztálytársnőm is akivel meg régen kavartam, most jó baráti a kapcsolatunk.

    Az sms után újra áttgondoltam hogy el e mennyek a temetésre, és ha elmegyek mitévő legyek.
    Egyszerűen nem tudom hogy mit akart az exem az sms -el, de lehet hogy csak én kerítek neki nagy dolgot és egyszerűen hülye vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

Aktív témák