Hirdetés

Aktív témák

  • Brian_RL

    aktív tag

    válasz 7 #10876 üzenetére

    Bankett után elmentünk egy szórakozóhelyre. Előtte leültünk beszélgetni, a többiek meg vedeltek még valami bort is. A csaj folyamatosan az egyik osztálytársammal (nevezzük el Zolinak) beszélgetett. Még külön is mentek. Megtudtam, hogy a csaj összekapott a "pasijával" (akivel kb heti 1x ha találkozott), és az Zoli ki akarja ütni. Bementünk a buliba, ott is folyamatosan a nyakán lógott a haveromnak. Nagyon fasza érzés volt nézni! :W
    Aztán én egy idő után ezt meguntam, és eljöttem onnan.
    Mint később kiderült volt még balhé az este folyamán, Zoli belekötött emberekbe, majd kidobták őket a helyről.
    A lényeg hogy ezután ők ketten elindultak hazafele, és egy parkban a csaj ölében 3 órát aludt Zoli.

    Erre még azt tudom mondani, hogy jolvan, barátok, van ilyen.
    De szerenád után elegem lett mindenkiből.
    A csaj folyamatosan sms-ezett, meg telefonált valakivel. Megint a "pasija" volt, és kérte Zolit, hogy mostmár tényleg üsse ki!
    Mind a ketten eléggé beittak.
    -Kérdezem tőlük, hogy megyünk még valahova ezután?
    -Válasz: Nemhinném!
    Rendben, akkor hívtam haveromat, hogy megyek velük sörözni.
    Azt már mondanom sem kell, hogy ezen az aestén is végig együtt voltak. :Y
    Mikor elindultunk hazafele, kérdezem a csajtól megint, hogy hova mész ezután? Mivel be volt már nyomva egyből rávágta a választ: Zolihoz!
    Másnap kérdezem milyen volt a buli? Azt mondta, hogy "Zoli haverjánál voltak".
    Tudni illik, hogy Zoli Budapesttől kb 20 km-re lakik!!
    Azóta akármikor látom msn-en, hiába írok rá nem válaszol. Kellett volna képeket küldenie, de azokat sem küldi át, pedig másnak válaszol és küldi is :O
    Na itt mondtam azt hogy köszönöm szépen, ROHAGGY MEG!

    Bocsi, kicsit hosszúlett :B
    És nemtudom miért nem megy az off :(((
    Amugy leszarom már mindkettőjüket, szerencsére már nem fogjuk látni egymást sokszor.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák