Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz ldave #2570 üzenetére

    Valahol látszik, hogy a mainstream elvárásoknak próbálnak megfelelni azzal, hogy eltörlik a régiózárat, vagy külső alkalmazásokat/eszközöket részesítenek előnyben kommunikációra - a sajátjuk helyett. Viszont minél több dolgot kukáznak az előző generációkból, az én szememben annál lélektelenebbé válik ez az új irányvonal, amit most tolni igyekeznek. Lehet, hogy a sötét tömeg szájízének így jobban megfelelnek, de a régi nintendósokat meg közben egyre inkább elidegenítik maguktól. Rendben, hogy Zeldázni-Máriózni így is úgy is meg kell venni az aktuális gépet, de nem ugyanaz az élmény lesz, mert a Nintendo egy ökoszisztémát is kreált, aminek nemcsak a játékok voltak a részei. Éppen ezt építik le a jelek szerint, de véleményem szerint ez bűn. Kiforrottabb funkciókkal, jobb integrálással a Miiverse is teljesen jó lett volna közösségi térnek. Csak az volt benne ami kellett és a sok Mii figurával tényleg olyan nintendós volt az egész. Nem tudom, a f@szbúktól mit várnak, mert nyilván erre gondolnak 'kiforrottabb megoldás' alatt. Ezzel a lendülettel a Mii figurákat is kukázni fogják, Miiverse és StreetPass funkciók híján. Talán lesz Mii kreátor a Switchben, hogy kompatibilitási okokból lehessen játszani Mario Kartban vagy hasonló játékokban velük, de ennyi. Nekem a menüdizájn is olyan komor, funkcionális kinézetű, sokkal jobban szeretem a 3DS és a Wii (U) színes-szagos kinézetét. Gyakorlatilag ami a Wii-korszaktól jó volt, azt most kihajítják az ablakon. Szerintem nagy hülyeséget csinálnak, ők inkább úgy mondanák, hogy kockáztatnak. Hogy megéri-e beállniuk a sorba, az majd kiderül, de nekem nem tetszik ez az új irányvonaluk.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák