Hirdetés

Aktív témák

  • ZoCso

    senior tag

    válasz Kalandor #35 üzenetére

    Volt már dolgod Epox lappal? Ténylegesen, fizikailag, nem csak hallomásból.
    Nekem van egy Asus A7V333Gold alaplapom és egy Epox 8KRA2+ alaplapom is.
    Az Asus KT333-s, az Epox KT600-s. AZ Asusnál nagyon tetszik, hogy ha elszúrom a Bios beállítást és nem tud bebootolni, akkor a következő bootoláskor alapértelmezett beállításokkal elindul, de a Biosba beírt értékeket nem törli, így egyszerűen tudok javítani. Állítólag az Asusnak a legjobb a hővédelme.
    Viszont rossz helyen vannak a RAID-es IDE csatlakozók. Ha a házban (4*5,25 hely) alulra szerelem be a racket vagy a CD-olvasót, akkor eltakarja az IDE csatlakozókat, így azok használhatatlanok. XP1800+ procit XP2100+-ként tudtam futtatni. Az Epoxnak nem ismerem a hővédelmét, ha Bios beállítását elszúrom, nem áll vissza magától default értékre. Az alaplap elrendezése nagyon jó, a RAID-es csatlakozók jó helyen vannak, nem ütköznek semmivel. Egyedül a memória foglalat van egy kicsit közel az AGP porthoz. A Barton2500+ minden hókusz pókusz nélkül fut Barton3200+-ként 11*200MHz-en. Semmi fesz állítás.
    Sajnos a gépben levő rádiós hálókártya nagyon érzékeny a PCI busz sebességére,
    emiatt nagyobb FSB-n (10,5*215MHz vagy 10*220MHz) a windows instabillá válik.
    Össeségében a két lap közül nekem az EPox tetszik jobban.

    Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

Aktív témák