Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Alan Wake II: Night Springs teszt

    gp Hirtelen, egy E3-pótlék rendezvényen került bemutatásra az Alan Wake II első kiegészítője. A Night Springs három játszható karaktert is ad – de egész biztosan nem azokat, akikre gondolnál.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sonny C.

    tag

    válasz CoolMan #14354 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ!
    Most este 1/2 óra alatt 3-szor dobta ezt a képernyőillesztő nem válaszolt....hibát, csak a Firefox ment, a Rangers-Capitals meccset néztem. Egyszer úgy becsíkosodott a képernyő, mint amikor színátmenetes hátteret csinálok fehérből feketébe, sajna nem tudtam lefényképezni.
    Esetleg az is megoldás lehet, hogy az integrált videokártyáról HD 3200 működtettem a gépet és ha akkor nem csinálja ezeket a hibákat, akkor tuti hogy a HD5670-es vacakol?

  • Sonny C.

    tag

    válasz CoolMan #14354 üzenetére

    Szia!

    Szeretném ismét a segítségedet kérni, ha lehetne! Kivettem a VGA-t a gépből, mert este megyek Pestre és be tudom vinni az Aqua-ba, hogy megnézzék. A gépet az alaplapi integrált VGA-ról üzemeltetem, de azóta ugyanúgy előjött "a képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt". Illetve dobott kék halált is.
    Az integrált VGA saját+megosztott memóriával üzemel. Akkor lehet, hogy mégis a 2x2 GB Corsair a ludas? Bár futtattam memória tesztet és az nem jelzett semmi hibát.
    A kék halálnál ezeket az üziket dobta:
    UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP és a ntkrnlpa.exe
    utána ugyanez csak + a halmacpi.dll
    és volt régebben egy hete:
    CRITICAL_OBJECT_TERMINATION
    itt is az ntkrnlpa.exe volt a ludas.
    Közben az SSD-men a SMART szerint az alábbi két érték növekedett:
    Raw Read error rate : 102,104,107, most 117
    On the fly-ECC Uncorrectable Error count: ez ugyanúgy változott, mint a fenti.
    Miközben ezt írtam kétszer is dobta adriver hibaüzit+2 db kékhalált....
    Most már tényleg nem tudom, hogy mire gondoljakv :O
    A gépem, ha nem írtam volna
    FSP Aurum 400 W
    Gibabyte GA-MA-790GP-DS4H
    AMD Phenom 9150e proci
    2x2 GB Corsair Dominator DDR2 1066 MHz
    OCZ Vertex 2 60GB
    WD Green 640 GB
    Samsung HD502HJ 500GB

    Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák