Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondosch

    csendes tag

    válasz dat #241 üzenetére

    Kedves Dat!
    Akkor én kérnék szépen 100 db.100 cm.-s pipát 4K-ért dohánnyal és szénnel együtt!!!
    Amint olvastam, a fórumozók hozattak pipát és nem vásároltak.Árakat nem közöltek, de ha volt ilyen, akkor valószínű, hogy elkerülte a figyelmemet és ezúton elnézésedet kérem a figyelmetlenségemért:)
    Ugyanakkor úgy érzem, hogy nem sértettem meg senkit a hozzásólásommal, legalábbis remélem, mert ha így jött le, akkor sűrű elnézést kérek mindenkitől.
    Én csak tapasztalatból írtam amit írtam, mert valóban van egy adott bizalmatlanság a magyar fogyasztók részéről (JOGOSAN!) a kereskedők irányába, sajnos pontosan a gerinctelen haszonlesők miatt!(ezért említettem egy példát).
    Pont emiatt akartam hangsúlyozni, hogy vannak ma, Magyarországon normális árréssel dolgozó kereskedők is és ez nem csak rám vonatkozik.
    Mosquito, ezen hozzászólás neked is szól. Tőled is elnézést kérek, ha kissé erőszakosnak tűnt a hozzászólásom, Bocs:)
    Még annyi, hogy a vízipipa üzlet nekem olyan volumenű, hogy a 6000 termék között semmit sem nyom a latban, ha eladok belőlük, vagy akár leveszem a terméklistáról, nem ebből élek:)
    Én inkább háztartási termékeket gyártatok és forgalmazok hosszú évek óta, az már valóban érvágás lenne, ha nem tudnám eladni őket !
    Nos, részemről szent a béke, ígérem, hogy nem szólok többé, ha árakról van szó, hacsak nem kérdez v-ki,OK?:)) Üdv. mindenkinek: Gondosch

Új hozzászólás Aktív témák