Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#751) Sipi16 válasza Latsza (#750) üzenetére

Sipi16
(őstag)

Tömeges pipázás...? Benne vagyok! :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#752) Latsza válasza Sipi16 (#751) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Valamikor a nyár közepén kimegy a sishafan népség a Margitszigetre, arra a nagy pázsitos rétre, mindenki visz magával egy nagy pokrócot meg pár havert, és ugye a pipphát, aztán mindenki rápöffent ;] majd esetleg egy időpontot is mondok, ez hirtelen felindulás volt csupán :)) :Y

más:
a pipám szívócsöve már magától termeli azt a finom barna port, amit mi nagyon nem szeretünk letüdőzni, nem is használom már, helyette inkább egy gumicsövet használunk.
ma is amikor fújtam ki egy hatalmas barna porpamacs repült ki a végéből :O ki akartam kocogtatni az erkélyen belőle a maradékot, és hát nem elrepült az a pici fém vége? :U :B
szerintem ebből már csak dísz lesz :(

[Szerkesztve]

Értékeléseim anno: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Latsza

(#753) TuTa86

TuTa86
(kvázi-tag)

Nagyon kedveljük az ilyen hirtelen felindulásokat...Ebben a Margitszigetes sisha partyban mi is szívesen résztvennénk a haverokkal.Epekedve várom a fejleményeket :DDD

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#754) TuTa86

TuTa86
(kvázi-tag)

kicsit off: Tapasztalt már vki olyat a mentholos dohánytól, h hirtelen forróság öntötte el mintha saunában lenne és vetkőznie kellett intentív ablaknyitogatás mellett, mert öngyulladás közeli állapotba került :D ????A napokban történt ez velem és naon állat volt... :DD

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#755) Sipi16 válasza Latsza (#752) üzenetére

Sipi16
(őstag)

Margitsziget tökéletes... :)
Szóljatok hogy mikor akartok akkor veszek megint egy pipát :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#756) ---VuK---

---VuK---
(lelkes újonc)

Üdv.
Nincs véletlen valamelyik kedves pöfékelő fórumozónak egy eladósorba került 2 csöves pipája?

(#757) Mazka05 válasza ---VuK--- (#756) üzenetére

Mazka05
(őstag)

MInek akarsz két csövest venni?!

Én eddig szívtam 1 csövesből, 2 csövesből, és 4 csövesből! A két és a négy csöves szar volt...( pedig egyik sem olcsó szar darab volt) 1 csöves pipát vegyél szerintem...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#758) ---VuK--- válasza Mazka05 (#757) üzenetére

---VuK---
(lelkes újonc)

1 csöves már van......akarok venni egy nagyobbat is, azmeg 2 csövel szép, nameg 2en tudják tolni, haveréknak van 3 csöves azzal sincs semmi baj, beszédülünk attól is....
egyébként jóáron 1 csöves is érdekel...

[Szerkesztve]

(#759) hamoody válasza ---VuK--- (#758) üzenetére

hamoody
(újonc)

a keletinél vannak jo pipák és nagyon jo áron ...[link]

(#760) hamoody

hamoody
(újonc)

:D

(#761) ---VuK--- válasza hamoody (#759) üzenetére

---VuK---
(lelkes újonc)

hát, igen csak én sajna kecskeméti vagyok, ittmeg nemigen van olcó bolt.... azért köszi a linket, ha pesten járok tuti benézek........kecskeméti fórumozók nem akarnak véletlen pipát rendelni? sporólhatnánk pk-t, nemtom ti hogy vagytok vele de nekem az most sok pénz:D

(#762) Latsza

Latsza
(fanatikus tag)

IWIW-en kaptam üzit egy konkrét taliról, megelőztek engem a szervezésben :DD
De sebaj, egyefene :P
És az üzenet a következő:
Üdv/helló/szia!
Amennyiben van vizipipázós ismerősöd vagy jómagad vizipipázol akkor olvasd/olvassátok ezt el, tartalma az első hazai vizipipás találkozó:

Május 12. Ezen a napon van a vizipipa világnapja. Minden Magyar vizipipa tulajdonost és baráti körét örömmel várjuk egy nagy közös füstölésre.
-Helyszín: Budapest / Margit sziget ( város közepén ), pontosabban a sziget közepén vagy egy nulla alakú kerek füves-virágos placc, ott, mi kint leszünk és a pipát megfogjátok látni.
-Időpont: 2007.05.12. 13:00-14:00 óra között kezdődne és addig tartana amíg a tüdőnk illetve a készleteink kitartanak
-Megjelenés: Vizipipa, dohányok, szén, barátok és némi ital.

Kérem akinek aktuális küldje tovább vizipipás barátainak!
Köszönettel: ViziPipaClub.eXtra.Hu !
Az oldalt tekintéstek meg finom pipa koktélok vannak, zenék, tanácsok, dohánykeverékek és egy beinduló fórum is.

Szal van hova és mikor menni, gyűljünk, és a pipát se felejtsétek el!

(#763) HEro

HEro
(tag)

sziasztok, külön üveget hol lehet kapni pipához? sajnos összetört :(
mennyibe kerül külön csak üveg?
esetleg van más anyaból is ami nem törik? vagy olyan üveg aminek szélesebb az alja? és nehezebben borul fel?

Győrben lenne a legjobb ha tudnátok boltot mondani, köszi előre is!!!

:)

(#764) Latsza válasza HEro (#763) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

[link]
tessék itt van, ez egy soproni üzlet, nincs is oly messze tőled :))

(#765) gabgeri

gabgeri
(újonc)

Eprestől kicsit köhögök én iss de k***a jó illata van utána a szobának, mangósat szeretném kipróbálni azt mondják az nagyon jó

(#766) N03L válasza gabgeri (#765) üzenetére

N03L
(újonc)

mangós cucc nem a legjobb :(
nemrég vettem és hát egy gyenge közepes dohány véleményem szerint.
az eper télleg nagyon fincsi :R

(#767) lorcsi válasza N03L (#766) üzenetére

lorcsi
(PH! kedvence)

jó hogy mondod, epret majd bepróbálom :)
nem túl édes?

(#768) N03L válasza lorcsi (#767) üzenetére

N03L
(újonc)

szerintem nem, amikor először próbáltam nagyon nem jött be, aztán egyszer megint rászántam magam, és azóta az egyik kedvencem :)) :C
csak ajánlani tudom :R

(#769) Jellyfish

Jellyfish
(újonc)

Hali!
Állítólag nyílt debrecenben egy új szír élelmiszer bolt vizipipa cuccokkal miegymás.
Nem tudja valaki hogy lehet a bót ( erősen kifogyóban vagyok szénből meg dohányból)
illetve hogy milyen árakkal dolgozik.

(#770) ---VuK---

---VuK---
(lelkes újonc)

helló!
Kedves kecskeméti pipások! 250 Ft/db áron szinte minden ízű 50g-os dohányho hozzá tudtok jutni, ha felkerestek. Ha többet kértek gyorsabban megkapjátok:) természetesen postázok is de csak több db-nál, ha valakit érdekel privibe keressen!

(#771) N03L

N03L
(újonc)

EYYO!
Na emberek holnap mindenki a Margit szigetre!!!!!!
Remélem sokan leszünk!!!!

(#772) Latsza válasza N03L (#771) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Yo-yo-yo!
Én ott leszek, mindenképpen, ha nem is sok jó ismerősömmel, párral biztos növeljük a tömeget! :)
Ki kit/mit hoz és mennyit? :))
Nekem méég holnap el kell ugranom széné' :B
Én 2kor találkozok ismerőseimmel jászain a 4-6 megálló duna felőli végénél, csak említem :U

(#773) lorcsi válasza Jellyfish (#769) üzenetére

lorcsi
(PH! kedvence)

ha megtudsz valamit írd majd be ide
én nem tudok erről..még ;)

Mi lesz a Margit szigeten ?

[Szerkesztve]

(#774) Latsza válasza lorcsi (#773) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Háá nem tudod? :O
Holnap lesz a Margit szigeten a pipás tali, ami már több mint egy hónapja már be lett harangozva! 13:00-14:00 között kezdődik a nagy 0-alakú réten (majd ahol sok illatos füst lesz, ott lesz a gyűlés :D )
hozzá pokrócot, vizet, szenet..meg hát ugye mindent, haverokat nem otthon felejteni!

(#775) Sipi16

Sipi16
(őstag)

Wazzze elfelejtettem :( :(
És ma családi ebéd lesz :( :(
Nah ezt szépen bebuktam...

(#776) Latsza válasza Sipi16 (#775) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Elmosta az eső és a kezdeti rossz idő az egészet. Pótnap május 19!

(#777) Sipi16 válasza Latsza (#776) üzenetére

Sipi16
(őstag)

Akkor 19-én lesz a pipanap?

(#778) Latsza válasza Sipi16 (#777) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Aha, én akkor ki fogok menni, nem fog elmaradni aznap, ha esik, ha fúj :((

(#779) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Hamarosan én is csatlakozom a klubhoz. :) Először haveréknál toltuk (pontosabban szívtuk :D) a vízipipát, nagyon megtetszett, s elkezdtem kacérkodni a gondolattal, hogy csak kellene egy ilyen otthonra is.

Mostanra eljutottam odáig, hogy veszek egyet, meg is van az elképzelés: [link]
Az egyszemélyes úgy érzem, tökéletes lesz, a linkelt pipa pedig nemcsak méretben passzolna a ''helyére'', hanem stílusban is.
Hacsak nincs valami masszív hátránya a fenti modellnek, akkor a napokban meg is rendelem némi dohány és szén kíséretében. (OK, nem a legolcsóbb, de tetszik annyira, hogy ebből ne csináljak gondot. :B)

Aztán ha meglesz, valószínű zaklatlak még Titeket a kérdéseimmel. :R

[Szerkesztve]

Logitech G PRO Wireless egér eladó

(#780) Latsza válasza Balika911 (#779) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Én is így kezdtem :DD
Azóta a barátaim között én voltam az első nagy pipás, és már 2 embert ösztönöztem, hogy legyen saját bugyorgója ;)
Ez a kovácsoltvas talpazat nem tudom mennyire stabil, még nem volt dolgom vele.
Én amondó vagyok, hogy legyen minél szélesebb alja, mert a magas(és a magas súlypontú) pipák nem valami stabilak. Tapasztalat. És a szén még mindig égeti az alatta tartózkodó testeket :D
Várjuk a kérdéseket! :R

(#781) Balika911 válasza Latsza (#780) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Jahh, ''galád'' haverok... :D

Kép alapján elég szélesnek látszik ez a vas szerkezet, meg biztos jó nehéz is, s a tartály sincs olyan magasan - bízom benne, hogy nem lesz vele stabilitásbeli probléma.
A tartály anyagától tartok picit - nem korrodálódik-e egy idő után, ill. hogy mivel nem átlátszó, tudni fogom, hogy megfelelő mennyiségű (egyelőre :D) vizet töltöttem-e bele?
Lényeg a lényeg - ennyi pénzért nem pusztán szép, de ''felhasználóbarát'' pipát szeretnék, remélem, ez ilyen. Ha minden jól megy, legkésőbb jövő hét elején meg is rendelem. :)

A szipka vége úgy látszik fém, ezt csak a csővel együtt lehet cserélni?

Dohányból kezdetnek egy kétalmásat és egy epreset szerzek be, aztán a többit majd még meglátjuk...

szerk.: Amúgy én sem dohányzom (csak nagyon ritkán), de a pipa az büntet! :R

[Szerkesztve]

(#782) Latsza válasza Balika911 (#781) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Na ez nekem is nagy talány, hogy a réz/nem átlátszó tartályba hogy adagolod a vizet.. Ötletem nincs :(
A szipka a cső végén fémből van általában, és az bele van valahogy applikálva a csutora végébe, azt nem tudod kivenni, de dohányüzletekben ha mondod, hogy kéne vizipipához szipka, akkor ~45HUF-ért adnak neked egy olyat, azt lehet rá/beledugni a fémizére.
A kétalmás dohányt javaslom, az finom, az epres amíg nem szárad ki, addig jó az illata, utána olyan mintha megposhadt volna :((( Én így jártam egy nagydoboz felével, rámrohadt gyakorlatilag :O
Azt ajánlom, hogy kisdobozost vegyél mindig, az 5-6 tömés, és felszorozva csak kicsit drágább a nagydobozos dohányhoz képest! Nagyot csak akkor vegyél, ha masszívan rákattansz a pipára, vagy ha kicsit többször ültök össze a haverokkal..

(#783) Balika911 válasza Latsza (#782) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Akkor úgy néz ki, a víz adagolását ki kell tapasztalnom. :)

Igen, a kétalmásat sokan dicsérik, már majdhogynem ez az ''etalon'', így nem hagyom ki. :) Éppen azért választottam másodiknak az eprest, mert azok közül a dohányok közül, melyeket dicsértek, ez kapható 50 g-os kiszerelésben. :)

A fémvégre való megoldás remek, örülök, hogy létezik ilyen - nagy találmány, így látatlanban is! :D :R

Köszönöm a segítséget, úgy látszik, már csak a rendelés van hátra, ill. majd picit később a beszámoló. :))

(#784) Balika911 válasza Balika911 (#783) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

No, megrendeltem a szükséges cumót. Azt írták, pár nap, s hozza a postás. :)

(#785) leewi

leewi
(fanatikus tag)

Tisztelt pipázó közönség :R

fájó szíívvel..:O de meg kell válnom a pipámtól..
Gondosch féle, ha jól tudom akkor egyiptomi és középméretű vagyis az 54-56cm..
egy kis RÁGÓTuning-ot már beépítettem így az csak dobhat az áron :))
van pár szén + vaniliás dohány is

szóval ha valakit érdekel..csak szoljon s megegyezünk..

üdV

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#786) Balika911 válasza leewi (#785) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Hogyhogy meg kell válnod tőle? Hiszen ha nem is használod mostanság, még szobadísznek sem utolsó... :)

(#787) adalbert1

adalbert1
(PH! kedvence)

Üdv a pipás társaságnak, eddig nem is nagyon figyeltem, hogy van ilyen topic.
Immár 3 éve én is pipa tulaj vagyok, mióta egyszer szüleim egy hatalmas vízipipával tértek haza a tunéziai nyaralásról. :)
Nekem legjobban a 2 féle almás és epres dohány jött be, a mentolos és a sima abszolute nem izlett.

Lenne pár kérdésem: ki mivel takarítja a pipáját? Mármint a dohány tartó részt, mert néha elég csúnyán rátapad a dohány meg egy kicsit bele is ég... Ezt el lehet vhogy. távolítani vegyszerek nélkül hatékonyan?
Ill. alkohollal próbálta már valaki megtölteni? Mennyire üt be úgy a cucc? Csak úgy kipróbálás gyanánt nem akarok pár deci whiskey-t elpocsékolni, ha nem lesz jó...

(#788) leewi válasza Balika911 (#786) üzenetére

leewi
(fanatikus tag)

bár nem a történet része..nemsokára hosszabb időre elutazom s így nem igazánn lesz hol és miért tartani..
így érdeklödőket továbbra is várok..:)

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#789) Latsza válasza adalbert1 (#787) üzenetére

Latsza
(fanatikus tag)

Hali!
Én is voltam Tunéziában, de akkor még azt se tudtam mi az a vizipipa, de láttam, hogy az arabok hogy szíjják azt a kávézók teraszán! :Y
Lehet idén megyek ki Egyiptomba, és bevásárolok ócsóér', hozok valami hatalmás pájpot :)) Ez csak a jövő zenéje...

A dohánytartót én kiselejtezett fogkefével szoktam átsúrolni, de nem sokat ér, ugyanolyan odakormolódott dohány-színe marad.. Nem is nagyon zavar, ez a dolga végülis :D

Már töltöttük meg haverokkal szilveszterkor a tartályt kommersz vodkával.. A hatás nem maradt el, egy ilyen szeánsz után nem tudtam felkelni a hokedliról :B Üttős vó't :C

BTW: vettem üvegfestő filcet meg aranyszínű festéket, újrapingálom a tartályomat, mert leázott a virágminta róla :O Majd publikálok képeket before and after! ;)

(#790) nilrem

nilrem
(fanatikus tag)

Korong alaku tizes kiszerelesben kapahato szennel siman meg tudom gyujtan a pipat es szepen izzik nem kell szorakozni vele. Ajanlottak es vettem egy kilos olcsobb kiszerelesut en azt izzitom gazon rohadt sokaig piroslik is de nem nagyon izzitja magat a dohanyt. Ugyanolyan korong alakra vagom, mint a masik tipus. 10 cm-es hosszu hengerkbol. Ti hogy csinaljatok azzal?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#791) Sipi16

Sipi16
(őstag)

Vasárnap voltam a Margit-szigeten de egy pipázó embert se láttam. Valaki volt kinnt?

(#792) ---VuK---

---VuK---
(lelkes újonc)

Helló!
lenne egy kérdésem...Ti hogy szoktátok kitakarítani a pipát és a csöveket??? eszméletlen mennyiségű gané van benne és szinte minden dohánynak ugyanolyan az ize:(

(#793) Sipi16 válasza ---VuK--- (#792) üzenetére

Sipi16
(őstag)

A fém rész ilyen fém kefével szoktuk tisztítani.
A csövön meg vizet folyatok át...

(#794) CASper666 válasza ---VuK--- (#792) üzenetére

CASper666
(kvázi-tag)

:R Üdv Vízipipások! :R

Nem tudom olvassa-e még valaki, de én csak most találtam rá erre a fórumra. :S
Néhány tapasztalat a tisztításról:
Kerámia: Hosszabb időre citrmos vízbe áztatás. -Ez elveszi a dohány szagának nagy részét, ha pl 1 hétig is ázik, talán az egészet. :DDD
Víztartály: A fent említett citromos víz ebből is kiveszi a szagokat, csak olyan helyre tedd hogy ne rúgd fel, mert ha kifolyik belőle a ''lé'', esetleg a szőnyeget is kimarhatja. -Bár ezt nem hiszem, de mivel a citromlé savas, elképzelhető. :B
A fémrészt csak a zuhanycsővel (miután leszereltem a zuhanyrózsát ;) ) erős vízsugárral kimosom (Mivel ez réz, vagy aluminium, nem rozsdásodik.), száradás után a hozzá való kefével még átkefélem. -Ilyen kefét minden vízipipás boltban kapni (párszáz HUF).
A szívócsőről is olvastam a vízzel való tisztítást, de ez lehet hogy nem olyan jó ötlet, mert általában fémszálakkal van megerősítve és ezáltal rozsdásodhat a belseje. - Próbáld ki 1 mágnessel hogy vonzza!- Inkább száradás után porszívózd ki (a porszívóhoz van az a lapos cső, azt olvastam hogy azzal megoldható, vagy fújasd meg sűrített levegővel! (PC-s boltokban is kapható sűr.levegő) -(Én is kimostam már vízzel, és miután megszáradt, belefújtam és csillámpor szerű -esetleg fémpor- jött ki a másik végén!!!)

UI.: A kerámián esetleg a lakkréteg is feketedhet, mert én a dohány alá is használok alufóliát, mégis feketedik! Márpedig így a dohány elvileg nem éghet rá! -Viszont a doháhy szagát nem veszi át annyira, és hamarabb bemelegszik begyújtás után. ;]

Ha van valakinek jobb ötlete, ne kíméljen! :DDD

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#795) bÉCi

bÉCi
(újonc)

Sziasztok! Örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot. Olyan problemám lenne, hogy barátnőmmel vettünk egy pipát és nincs valami jó íze...sárgadinyés meg cseresznyés dohányt vettünk hozzá.. a pipát a blahától nem messze vettük aszzem a nyugati fele sétáltunk, egy régebbi hozzászólásban olvastam valami hentesboltot, hogy ott szar pipák vannak na ez hasonlított egy hentesbolthoz:) viszont ha kicsit belegondolok akkor a működése ugyan az mint a többinek és megnéztem az anyaga uis aluminium kerámia tölcsérrel meg üveg, tehát nem értem a szar ízt átmostam sokszor ecettel citrommos vízzel tömtem már csurig meg félig is és nem jó így se legalábbis nem olyan mint haveréknál. Nem rég szoktam le a cigiről én így is elszívogatom, de más nem.... ha tudnátok valami tippet hogy mit csináljak vele, hogy picit gyümölcsösebb íze legyen azt megköszönném! :)

(#796) lorcsi válasza bÉCi (#795) üzenetére

lorcsi
(PH! kedvence)

mikor én az elkezdtem és bánáztam az volt a baj, hogy a szén nem izzott hanem égett és nem a dohányt éátjárt füstüt szívtam. sima szénfüstöt szívtam nem pedig a dohányt átjárt ízletes füstöt. Át kell égnie a szénnek legeégni és a szén által felmelegített dohányt szívni. talán ez lehet a gond

(#797) CASper666 válasza bÉCi (#795) üzenetére

CASper666
(kvázi-tag)

Hát... nemtom.. szerintem valóban lehetnek hibás pipák. Hogy mitől, nem tudom. De nekem is az első vízipipám ami Egyiptomból jött, gyengébb mint amit utána itthon rendeltem. :S Az 1iptominak a csöve is mintha el lenne dugulva, és még az ízek sem jönnek úgy ki rajta mint az újabb cuccon. Lehet hogy az az oka hogy az új 70cm-es, a régi meg csak 55, de nem hiszem, mert elvileg a kissebben sűrűbbnek kellene lennie a füstnek is a tartály kissebb méretéből kifolyólag -Így az íznek is erősebbnek kéne lenni(Szerintem.). Már próbáltam azt is hogy az új csövével használtam a régebbit, de csak könnyebb volt szívni, az ízek akkor is gyengébbek voltak. :F -Lehet hogy a tömítés miatt... bár egyik sem huzatos. :F
Próbáld ki mentolos vagy kávés dohánnyal! Az tuti átjön azon is.
Vagy tényleg égeted a dohányt és azért szar az íze, esetleg kapar. :o
Na az szar ügy, de akkor csak ki kell tapasztalnod a számodra jó módszert. -Elég sok tippet találsz fórumokon ha szétnézel.
-Én pl. a dohányra szoktam alufóliából 3-4 mm-es vastagságú gyűrűt tenni ami kb akkora kerületű mint a szén amivel begyújtom. Erre 2 réteg alufólia, amit kiszúrkálok, arra a szén. És így nem égett még meg a dohány.-nekem:) Jah, és az ''öngyulladó'' szenet véletlenül se a pipán gyújtsd meg, csak akkor tedd rá ha már nem szikrázik!

[Szerkesztve]

(#798) Rozsdásvizi

Rozsdásvizi
(újonc)

Az én pipám sikeresen eltört (apám által én vigyáztam rá mint szemem fénye)most tartályt keresek olcsóban am ki próbálta már a kardamomos dohányt?

Nem tok értelmeset írni

(#799) Rozsdásvizi

Rozsdásvizi
(újonc)

Kedves vizipipázó társadalom!

Elnézéstz az előző semmitmondó hozzászólásomért csak megláttem ezt a topikot és regisztráltam az egész nevem nem fért ki ezétr csak rozsdásvizi(rozsdásvizipipaszelepgolyó)Írok kicsitmos akkor ha megengeditek.

Na az van h mint olvashattátok az én pipám eltört ezért amíg nem szerzek egy víztartályt addíg rászikszalagom a testet egy kepisüvegre.Én úgy csinálom hogy megtömöm szép lazán és egyenletesen a pipát (hagyok egy milimétert a tölcsér tatajétől)Utána viszonyleg légmentesen és feszesen rárakok egy fóliát azt jó sűrűn beborítom kis jukakkal utánna összegyűrök három nagyon kicsi fóliadarabkát és csak ezután rakom rá a szenet.(vigyázzatok nehogy leessenek a golyócsák mert akkor ráég a szén a dohányra)és akkor lehet szívni.
Fú tegnapelőtt szó szerint az egész éjszakát átpipáztuk a haverommal(nem aludtunk egy pillanatot sem aztán azon kaptuk maginkat h világosodik naon jó volt)Hát kb ennyit tok írni én szivesen hallgatnék itt ilyen kis pipás történeteket
HAJRÁ!

Nem tok értelmeset írni

(#800) CASper666 válasza Rozsdásvizi (#799) üzenetére

CASper666
(kvázi-tag)

Hi.
Próbáltam már sokféle dohányt, köztük Cardamomost is. Eddig ez az egyetlen amit sztem mégegyszer nem tömök. :F Eleinte kellemes mentol, és gyógynövény-szerű íze volt, de 10 perc múlva majdnem megfulladtam tőle. :O - Ez valószínűleg azért volt mert beégett a dohány(Akkor még más technikát használtam a töméshez), de ma is az a fojtó érzés kerít hatalmába hacsak rágondolok a Cardamomra. :DDD Egyébként kicsit a fenyő tűlevelére hasonlított az íze. -szerintem ;] Egyszer még biztos nekiugrok, de mostanában nagyon rá álltam a gyümölcsös ízekre. (A Kétalma és Cherry keveréke (1:1) nagyon bejött eddig.) Mellesleg most fogom felbontani életem első narancsos dohányát :D -Majd írok róla ha nagyon jó, vagy nagyon szar. ;]
Jah, és az Al Waha márkájú dohány nekem nem tetszett annyira, bár lehet hogy rossz ízt választottam, de abból a körtés és kivis elég érdekes volt.-Nem mondanám hogy jó.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.