Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacyka0727

    csendes tag

    válasz zolika76 #448 üzenetére

    A haveromról annyit, hogy több évig volt naracomos, sokadik megkeresésre érte el azt, hogy nagyobb netet kapott. Idén január végén felmondta a narás szerződédét. Azóta 8M/512k - s ADSL-e van. Én itt lakom Kisvárda szívében, és egyetlen gondom az, hogy az antennám nem lát rá a lakótelepi gyorssugárzóra. Hogy mikor lesz elérhető a gyorsabb net a templomokra szerelt tornyokon keresztül is, azt nem tudom, de ha már a narások is fórumoznak, akkor legalább az megmondhatnák hogy kb mire számoljon az ember.Bár én már nem várok el tőlük semmit. Egyébként jól megy a netem, szinte folyamatos megvan az 1M-es letöltési sebesség, igaz február óta várok a 4,5M-ra ...már gondoltam rá, lehet hogy egyedül maradtam a tornyon...ki tudja. :D
    A helyzet az, hogy a szolgáltatók már olyan letöltést biztosítanak, hogy már nem a sebességet kell figyelnünk, hanem a szolgáltatás minősségét. És a minőség tükrőzödik az árakban is. Ez van. Olyan ez mint a mobil. Ott is kapsz olcsón jó telefont, és alacsony percdíjat, csak lehet hogy a lakásodból nem tudsz telefonálni, csak ha kisétálsz a kapu elé. Szóval szerintem aki minőségi netet akar, az ne sajnálja érte azt a havi 1-2000 Ft. többletköltséget. Elmegy az rosszabb helyekre is.

    Na pá mindenkinek, én megyek. (lehet modemet venni)

Új hozzászólás Aktív témák