Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agyarka

    aktív tag

    válasz biker #986 üzenetére

    - mennyi a fagyhatár Magyarországon? 50 cm mély alap alatti átvezetés Neked probléma, amikor amúgyis mindkét oldalon ásni kell a nyomvonal miatt a fagyhatárig?;
    - nem írtam át a telekhatárokat, mivel nem ismerem konkrétan a helyet, ezért a lehető legrosszabb verziót ( bekötésre alkalmas oszlop a legmeszebb a határtól) számoltam, ennél csak jobb lehet;
    - semmi nem tiltja a különböző ( lég, föld) bekötéseket, a lényeg,hogy szabályosak legyenek;
    - köszönöm, hogy megtiszteltél személyeskedő hangvételű válaszoddal! Én véglegesen és könnyen javíthatóan megoldottam a saját, hasonló problémámat, Te nem, ami jelentős különbség. Ameddig nincs baj a betáppal Nálad addig működik ( 30% os veszteséggel, ha csak a mért oldalt nézzük), de elég egyetlen nagyobb vihar, vagy emberi gondatlanság/ mulasztás, és jó ideig áttérhettek a gyertya használatra. Sajnos számtalan ilyen példa van, kívánom, hogy soha NE kerüljetek ilyen helyzetbe!

    Sajnálom, hogy a segítő szándékot személyes támadásnak vetted. Én annak idején nagyon örültem volna, ha vki felvilágosít, és nem kellett volna többszáz oldalt végigbogarásznom, mire megtaláltam a teljesen legális megoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák