Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lehella

    senior tag

    válasz dugynok #9983 üzenetére

    Most beszéltem velük, elküldtem nekik az robbantott rajzot, hogy melyik alkatrész kell, azt mondta hogy ez nem jó ábra, nekem ilyen van elvileg: ez, azt számolta hogy kb 35 lenne, vagy a komplett féknyereg :))
    Abban maradtunk, hogy Budapesten próbálom ezt a gordiuszi csomó jellegű féktárcsa cserét megoldani. A kormánycsapágyról nem is beszéltünk.
    Két lehetőségem van, visszakapom a pénzt, ha tényleg rossz a tárcsa, vagy ha jó, Budapestre hozzám postázzák a tárcsát és keresek szerelőt. Szerintük szét kéne szedni darabjaira a féknyerget, hogy kiderüljön mi a rossz (csap, vagy a nyereg), mert állítólag fixen van benne a felső csap.

    Úgy jutottam el Dorogra, hogy Budapesten jártam már a Kymco márkaszervizben, ők ugyan megcsinálták a generátor felújítást, de sosem volt náluk légszűrő meg ékszíj, amikor tervezetten mentem hozzájuk. Voltam két kisebb szervizben, egyik kókler volt, másik pedig feleslegesen cseréltetett nálam szívatót meg pucolt karbit közben az akksi volt elfáradva, amire én jöttem rá :W Szóval pár csalódás után az Egüék szimpatikusnak tűntek, aránylag gyorsan beszereztek alkatrészeket (ékszíj, fékbetét, vario csúszka, görgök) és elkezdtem hozzájuk járni. Évi 1-2 alkalommal belefért volna náluk a szerviz, de a kormánycsapággyal és ezzel a féktárcsával nagyon ráfáztam, pedig utóbbi aztán egyáltalán nem egy jengázás :)

    www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

Új hozzászólás Aktív témák