Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Két PS5-öm is volt az exkluzív kontenteken kívül nagyon gyatra a teljesítménye (ahogy a Series X-nek is).
    Egy Subnautica játékot nem tudott értelmes FPS számmal vinni performance módban. Pedig csak fix 60-at szerettem volna de néhol még a 30 se volt meg.

    Többet soha konzol még ha 50k lenne az ára akkor sem kéne.
    Inkább megvárom a GoW új részét PC-re és ott mehet a 4k 120FPS. Igen DLSS-el igen...

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Nem akartam többet írni mert mondom ennek a PC vs Konzol dolognak soha nem volt értelme. :N

    De akkor most leírom még ezt az egy dolgot, hogy szerencsére a PC-n lehet moddingóni ami annyit tesz, hogy nem csak szépíteni lehet egy játékot, de optimalizálni is ahogy azt a Hogvárc Legászival is tették és valszeg ugyan ez lesz a sorsa a Jedi-nek is sőt már most találni hozzá mókolásokat amik lehetővé teszik gyenge gépeken is a játszást.
    A Callisto is így kezdte, 1440p-be ment csak jól azóta kijött jó pár pecs és már 4k-ba produkálja ugyan azokat az FPS értékeket természetesen ugyan azokkal a graf beállításokkal.
    Nem kell fejest ugrani egy játék vételébe sem megjelenés napján, ki lesz javítva a Jedi is ugyan úgy ahogy a többi játék is ki lett... a Cyber is ki lett pedig mindenki temette ahogy anno a No Man Sky-t is.

    Nálam a Jedi produkál néha 50FPS-eket, de 90%-ban inkább 80+FPS-em van 4K-ba RT-vel minden max-on FSR Balanced-be.
    Megnézem ez az FPS szám hol van meg konzolon RT-vel ilyen felbontáson és grafikán.

    Az én véleményem az, hogy túl gyorsan fejlődik a graf és ez azt eredményezte, hogy már MOST elavultak a NEXTGEN konzolok.
    A Dying Light 2 a jó példa, hogy szó szerint effektek lettek kikapcsolva konzolokon hogy jól fusson. Na amikor ezt megláttam utána adtam el mind2 konzolomat.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák