Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Barthezz2 #9213 üzenetére

    ha a Vf szerint a modem jó, a sim jó akkor hiába vered magadat Ők nem fognak hozzád kimenni és megjavitani. A (te/ügyfél) laptopjához sem nyúlnak hozzá, nehogy annak "elrontását" rájuk huzza ügyfél. Távolról megnézik hogy nem megy és oprendszer telepítést javasolnak.

    sim+modem be a gépbe és nem látja a gép. 99% hogy szoftveres a problem ha eddig ment. Nézzd meg nem került fel újabb virusirtó/kereső tűzfal, virtuális cd/dvd meghajtó, olyan zene/film lejátszó ami a cdt/dvdt használja (pl nekem winamp inditásával automatikusan megszakad a kapcsolat). nincs e fenn valami everesthez hasonló háttérben futó diagnosztikai program

    nekem automatikusan megszakad a kapcsolat ha
    -winamp (memorikaris modemet buzgerálja avagy a cd meghajtóként látszó sz_r miatt)
    -Windows media player (ugyanaz cd/dvd meghajtó miatt, bár ott rájöttem mit kell átállítani hogy ne bontsa a kapcsolatot
    -alcohol 120% / deamon tools (szintén a modem cd/dvd meghajtót csekkolja és bont a kapcs)
    - a hálózati meghajtó is bekavar neki
    - everest
    1-2-3 sec ig van kapcsolat és dobja hogy megszakadt.
    - ha a vinyó hőmérsékelt figyelő fut (nem tom a nevét ingyenes magyar nyalvű jó cucc smartot olvas)

    és még van egy kettő dolog amire rájöttem hogy allergiás a modem/kapcsolat. eddig 23óra volt a max egyhuzamban, bár be van állitva hogy automatikusan csatlakozzon ugyhogy nekem a conn lite nem is játszik már, csak az általa létrehozott modemes kapcsoaltot használom.
    (jah meg 3g-re lockoltam+ APN internet.vodafone.net) egész ahsználható lenne ha nem lassítana 5gb után :(

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák