Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rem-X

    senior tag

    Sziasztok!

    Érdekes dolog történt: a minap értesített a T hogy mivel lejárt az adatforgalmi keretem ezért csökkenti a sebességet. Ez (ha eltekintünk attól hogy EDDIG előre szólt hogy közelítek most már csak 100% felhasználásnál értesít) még normál eljárás is lenne, de nekem eddig meggyőződésem hogy a Business Net S csomagomban 2 gigabájt korlát volt. VOLT, mert felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol kerekperec közölték velem, hogy mindig is 1 gigás volt ez a csomag... Persze erről már semmilyen info nincs a honlapon és az ügyintézőnél sem, mert kivezették, már csak a neve és a 2040 ft-os előfizetési díj maradt rajtam a rendszerben...

    Természetesen nem vagyok hülye, tökéletesen emlékszem hogy tavaly májusban mikor átmentem ebbe a csomagba, akkor a 2 giga miatt mentem bele, de egyszerűen nem tudok mit csinálni...

    Vicces dolog hogy próbált rábeszélni hogy mivel ilyen csomag hogy Business Net S már nem létezik menjek át egy másikba ami szintén 1 gigás mint most, csak 2400 ft... Hát mondom akkor inkább csak futtassátok ezt ami már nincs...

    Try again, fail again, fail better!

Új hozzászólás Aktív témák