Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Littoral

    aktív tag

    Állás a Telenorral (jelentősen vesztésre áll):
    Már egy hosszabb ideje a hálózaton lévő készülék(ek)re nem érkezik be a legtöbb hívás, csak egy sms, hogy ún. "nem fogadott" és ún. "hívás" volt ettől-és-ettől. Elmentem, önmagamtól kicseréltettem a sim-kártyát ezekben a készülékekben, sejtettem, hogy ez lesz a cég első reakciója, de a jelenség nem szűnt meg.

    Írtam panasz(oka)t a szolgáltatónak.
    Válasz(ok):
    1. Cseréltessek sim-kártyát (miután néhány napja kicseréltem, lásd feljebb). Írom, hogy mi van, nem segített a csere.
    2. Kapcsoljam ki a VoLTE-módot. Kikapcsoltam, a helyzet változatlan.
    3. Cseréljek készüléket (!), mert látják a rendszerben, hogy a még a "régi" készülékek vannak (legutóbbi csere: 2020 nyarán).

    Nos hát, összefoglalva:
    1. Sim-kártyák kicserélve, a jelenség nem szűnt meg.
    2. VoLTE-mód kikapcsolva, a jelenség nem szűnt meg.
    3. A készülékcsere nyilván nem jöhet szóba, kizárt dolog, hogy egy ~másfél éve (!) náluk (!) vásárolt Samsung, Iphone, Xiaomi készülékpark egyszerre működik renyhén. Főleg, hogy a menekülőkártyaként ugyanabban a készülékben használt Domino kártyákon, a Telekom hálózatán nem jelentkezik ugyanez a jelenség. A Telenor hálózatán hibás a készülék, a Telekomén nem?

    Vajon mi lesz a következő lépés? Váltsunk vissza 2G-re?

    Őszintén kérdezem - attól, aki rálát ezekre -, van remény, hogy normálisan működjön ez a szolgáltató/szolgáltatás egyszer csak? Nem érzem azt, hogy a szolgáltató arra válaszol (azt, hogy őszintén-e, azt már nem feszegetem), amit sérelmezek és kérdezek a panaszokban.
    ...hogy van-e remény arra, hogy felfejlődnek arra a szintre, ahol azt a szolgáltatást nyújtják, amit ígérnek?

    Az ország egyik eldugott pontján használjuk az előfizetéseket, egy olyan megye székhelyén, ami csak magyarországi megyékkel határos.

    Menekülőútvonal: áprilisban két előfizetés hűségideje lejár, egynek meg már le is járt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák