Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni, hogy csinált-e valaki a közelmúltban Euro C1 felsőfokú nyelvvizsgát?
    Én eddig meg voltam róla győződve hogy erre megyek, de most már elbizonytalanodtam picit. Vannak feladatok, amikkel nagy problémáim vannak, pedig egyébként tényleg azon a szinten vagyok, tehát nem szabadna hogy gondom legyen vele, de mégis, sorozatban 40% alatt teljesítek 1-1 feladatot (más feladatokat pedig 70-80%-ra). Most írtunk nyelvsuliban egy vizsgatesztet és kegyetlenül rossz lett, főleg a dictation feladatom és a szövegértés (az írásbeli készségek jobban mennek, ami azért is meglepő, mert szóbeli készségekben erősebb vagyok elvileg.. legalább is így tudtam eddig).

    A tanárom azt javasolta, esetleg nézzek meg más fajta nyelvvizsgát is, mert elképzelhető, hogy jobban menne.
    Nézegettem a BME és ECL nyelvvizsgák honlapját, de ezekről sincs túl sok információm..

    Igazából bejelentkeztem december 5-re az Euro-ra, de ez még visszacsinálható némi felárral.

    Várom bárki tanácsait ez ügyben, akinek van már felsője angolból, akár más vizsgatípus tapasztalatait is szívesen veszem. Nem lényeges, hogy nemzetközi vagy nem, csak akkreditált legyen, és azért van egy szint, ami alá nem szeretnék menni, szóval Pitman és társai kizárva.

    Köszi előre is a választ

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák