Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Donnie #4154 üzenetére

    Tényleg nem megy felette sajna. Most úgy döntöttem tesztelgetek 7-7-7-20-on 2T-vel és ha stabil, akkor mehet az 1T. :K Így is elég szép sávszél van, mondjuk az uncore-t felnyomtam 3520-ra, a qpi-nek meg adtam 1.4-et, nehogy visszapofázzon: [link] :DDD

    SzlobiG: számít, de nem sokat. Arra viszont rájöttem, hogy többször kell méregetni egymás után, mert becsapódhat az ember, ha csak egyszer mér. Elég nagy különbségek is kijönnek, főleg a ram olvasásban. :)

    h.adam.92: Egy teszt erejéig nem lesz baja még 1.6v-al sem.

    Zájec: GTX285 topikban olvasgass, Abu-val volt egy kis eszmefuttatás, azt írja, hogy az az 1.55v az alaplapgyártóknak szól, hogy annyi lehet a max turbó mód esetén. Hosszú távra az 1.35v ajánlott. Mondjuk itt senki sem használ magas feszen és órajelekkel 24/7-be, szóval én is azt mondom, had szóljon... :DDD

    (#4160) SzlobiG: Neked is ajánlott a 285 topik olvasgatása. :) Azt írja Abu85, hogy nagyon sérülékeny intel szerint a proci, de szvsz lehet, hogy csak átbasszák a népet, hogy vegyen drágább procit. Persze tesztelésre mehet a magas fesz csak állandóan ne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák