Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellhibakép

    újonc

    Sziasztok

    Van még rajtam kívül valaki dell monitorral akinek szintén foltosodik a széle beégésszerűen?

    Csak a dell csinálja ezt vagy más monitorok is mert sehol nem találtam ilyen problémát csak a dell nél és a szervizben sem találkoztak még ilyennel kb sokáig tartott mire megértette a mester hogy nem azért foltos mert leöntöttem kávéval hanem bemelegedés után jönnek elő kis amőbaként hízva persze mindjárt mondták is hogy szervizben ezzel nem tudnak mit kezdeni mert fogalmuk sincs mi okozhatja .

    Ilyenkor mit lehet csinálni max visszaküldöm a gyártónak aki szintén azt mondja hogy nem lát semmit és visszadobja mert hogy nem pixelhiba de az utaztatása és a kiesett idő pénzbe kerül gondolom egy hónapig kéne akkor nélkülöznöm . dell U huszonhét tizenegyről van szó.

  • dellhibakép

    újonc

    válasz fero02 #14668 üzenetére

    Hát igaziból egyik sem konkrtétan az én hibám és nem is tudtam hogy az alsó kategóriában ilyen szarokat gyárt a dell , az enyémen ezek a szürke beégések vannak a szélén amúgy 3 éve megy és tökéletes kép tökéletes színek 110% ntsc ahogy a tesztekben írták azért is vettem meg mert már akkor a félmilkós márkás monitorok feletti tudást tudta 150e ért . Ez a pici beégés a fejlécben kb egy évre rá jött elő de ez nem háttérvilágítás meg backlighting meg színes foltok hiba amiket mások írtak. Abból sem tudtam következtetni hogy miért pont a széleken és felül jött ki ,arra gondoltam a meleg felfelé száll és levan porosodva belül valami processzor és azt kéne kiporolni , míg hideg a készülék nem látszik.

Új hozzászólás Aktív témák