Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz MPeter87 #77961 üzenetére

    Ja mert én egy racionális ember vagyok, nem pedig érzelmi.

    ribizly: Ez nem ilyen egyszerű, mondasz egy negatív példát, azt sugallva hogy nincs igazam.

    De ez természetesen nem ilyen egyszerű, ugyanis én nem egyetlen egy tesztet és egyetlen egy fórumhozzászólást olvasok el, hanem több százat is, talán ezret is. Elemzem a fejemben és gondolkodok.

    És igen, ha kinéznék egy drága fejest (többszázezer forintost), vagy akár néhány jelöltet, szívesen meghallgatnám magam is, ha volna rá alkalmam, de az nem igazán mérvadó, hisz befolyásolnak a körülmények.

    Vagy arra nem gondolsz, hogy egy fejesnek szüksége lehet bejáratásra is, tehát lókakit sem ér, ha meghallgatsz egy zajos kiállításon egy 5 órás fejest, 5 percig. Téves konklúziót vonsz le.

    Tesztelni, vagyis meghallgatni(a ti szavaitokkal) csak úgy lehetne, ha pár hétre kölcsönkapnád egy hozzá passzoló erősítővel, akkor azt mondom, oké, az korrekt. De ezt mindketten tudjuk, hogy nem reális.

    A 6XX-et felesleges volt meghallgatnom például, egyrészt nem is volt drága, testvére a HD 650-nek, és szinte mindenki dicsérte. Érdekes, hogy ugyanazt tapasztalom én is, mint amit mindenki mond/mondott, szóval.

    A HD 579-re meg annyit, hogy a HD 599 volt a másik jelölt, viszont 41 ezer vs 60 ezer (volt akkor, azóta közeledett az áruk), és a kettő inkább kicsit más, nem pedig jobb-rosszabb. Azért mondtam, hogy ár-értékben jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák