Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Quentin Ruby #104 üzenetére

    Kint lehet venni, csupán egy darabig nem lehetett. Volt az első sorozata - mellesleg azok mentek nagyon jól - amik rendszeresen meghaltak mindenkinél. Ekkor leállították a gyártását, és később a javított verziót - ami nekem van, az már a javított - kezdték árulni. Ezek már sajnos nem mennek annyira, mint az első sorozatok.

    Neten én is olvastam, hogy nagyon sok embernél ment 600-on, sőt 630 körüli stabil eredményt is találtam.

    Nekem sajnos nem ment így, pedig azért titkon reménykedtem benne hogy sikerül megcsípnem egy ilyen kitet..., ami valljuk be rettentő ritka a 2 gigás kitek között.

    Én 58-ért vettem - ezúton is Thx :R a közreműködő Úriembernek - , és ugyanennyiért adtam tovább. Megjegyzem multkorában néztem, és átszámolva 70k volt az ára...ami azóta változhatott már

    Nálam 550-en ment stabilan. Fölötte is elindulgatott, de nem volt stabil. Azért adtam el, mert inkább visszatértem a korábbi g-skilljeimhez, mert azok is mentek ugyanennyit, sőt egymagos procival 576-ot is, viszont a gskillt nem találtam annyira érzékenynek.

    Nálam rettentő érzékeny volt a crucial a beállításokra, akár egyetlen állítás után már nem is bootolt a lap vele. Gskillnél ilyen nincs. Ezért adtam el.

Új hozzászólás Aktív témák