Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz r3dsnake #5781 üzenetére

    Tiszteletben tartom a véleményed, bár ebbe a vitába nem érdemes belemennünk, mert azok a fotós kollégák akiknek munkagépet raktam össze, mind megköszönték, hogy nem hagytam őket a Win 10-el szenvedni. Amikor a Win 10 frissítése elkeféli a színprofilokat (pl. TH2-ig egyáltalán nem volt színkezelése, de most a legújabb 1903 is beletenyerelt: azóta össze-vissza hol betölti a profilt hol nem, hol meg csak 20 perc után, stb.), a digit rajztáblák drivereit, stb., akkor a Win 7-en dolgozók csak mosolyognak és dolgoznak tovább, míg a Win 10-esek hibakereséssel tölthetik a munkaidejüket, tehát veszteségesek. Van életszerű tapasztalatod ezekben? Mert nekem elég sok, ráadásul jó pár, különböző hardverű gépen keresztül. A saját gépeim és a Win 10 viszonyát pedig már leírtam korábban (a laposom pl. a 1903 óta már nem csak a BT-t dobálja el mint a 1809-nél, de a WiFi-t is az Intel 7260AC-val, stb.). Az utóbbi pár hónapban annyiban változott a helyzet, hogy ha az ember haladni akar a korral és retusálni akar Adobe-val, akkor kénytelen Win 10-et használni, különben a fele program nem működik...De még mindig eldöntheti, hogy mit választ. :)

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák