Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz *Ropi* #1224 üzenetére

    tegyük hozzá hogy az élettartama nem csökken ramnak ezzel, ami ssd-nél nem mondható el. minél többet írsz annál hamarább kukázod. kíváncsi leszek én is a céges samsung 840 pro 256Gb meddig fog menni (főnököm nagy 5lete, azért beleraktam egy vinyót safecopynak, az a bittos). 1 évet adok neki látatlanba, a vinyók bírnak 2 évet, utána a rendszer partíció megadja magát, kezd vicces dolgokat csinálni!:D Semmi nem mutatja ki a hibát, de nem jó mégse.

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • aleister

    veterán

    válasz *Ropi* #1224 üzenetére

    "Igazából nem érdekel, hogy mennyibe került"

    Na ez itt a lényeg. Te ebből élsz. Az utómunkára költött idő Neked pénzben számítható. Az esetedben megéri +24GB ram. Egy átlagfelhasználóéban nem. Sokan itt annak örülnek, ha egy SSD árát ki tudják termelni, vagy épp dönteniük kell, hogy cpu vagy ram fejlesztésre költsenek. Náluk ez a 45k plusz kiadás nem érné meg.

    "katalóguson belül tudsz keresni..."
    Igen, én is így tudom. Tehát, ha egy nagyot használok, akkor abban mindenre rá tudok keresni. Ha az általad említett sok kicsit, akkor -közvetlenül- nem.

    "...de ha bemásolod egy régebbiből a kulcsszavakat, akkor az újhoz is hozzá tudod rendelni őket..."
    Egyesével képenként a kulcsszavakat? Ááá! Ez állati meló. Konkrétan a felejtős kategória.

    Én egyetlen módszert látok használhatónak. Az ember használ egy nagy katalógust (HDD-n) meg egy munkakatalógust (RD-n). Az utóbbiban megcsinálja mindig az aktuális projekt utómunkáit. Itt tud profitálni az általatok említett gyors RD írásokból. Ha végez, akkor integrálja a nagy katalógusba (HDD.re). Így a feldolgozás is gyors lesz, és a kulcsszavas keresés is megmarad.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák