Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz lengll #1124 üzenetére

    akkor ahogyan kérted, egy kis tapasztalat jelenlegi munkahelyem állásinterjúztatásán (magyarán mondva, amikor én voltam állásinterjún)
    a sallangrésze nagyjából rendben volt... megvártam, míg hellyel kínálnak. Egy nő és egy valamivel fiatalabbnak kinéző férfi fogadott. A nő szolidan, de elegánsan, a férfi átlagosan pulóverbe volt beöltözve. A férfi bemutatkozott, mint: egy pesti cég helyi cégének a vezetője. Egy keveset mondott, de kb ennyi is volt bent a hirdetésbe. Közölte, hogy egy kis általános beszélgetésről lenne szó, ha nekem is megfelel. Ezzel kezdetét vette az általam ''multi interjúztatás''-nak nevezett beszélgetés, és az első kérdésre adott válaszom után kicsit elkezdtem mosolyogni, amit én nem, de a férfi észrevette és rá os kérdezett, hogy esetleg tudom-e a következő kérdést...természetesen nem csak a következőt, hanem a következő jónéhányat tudtam (és ezt tudomására is hoztam :DDD), hogy meg fogja kérdezni. (pozitív tulajdonság, negatív tulajdonság, milyen tulajdonságaimra vagyok büszke, mire nem, itt volt külön emberi, külön szakmai...). Érdeklődött még pár apróság után, aztán kiderült, hogy kicsit utánnamnéztek. Majdnem leestem a székről, amikor menyögte, hogy: mostanában nemnagyon írtam a blogomba :Y csett! gondoltam, hogy nekem itt most annyi.
    Majd áttértünk szakmai területre. Teljesen egyértelműnek tünt, hogyha az itteni piacra akar betörni, akkor olyan embert keres, aki tisztában van a viszonyokkal és ismeri a nagyobb konkurenciákat. Beszélgettünk, majd egy kicsit leragadtunk az egyik cégnél, akinek neve volt, csak ''becsülete'' nem...hát el is mondtam róla minden rosszat, amit tudtam.
    Kicsi hatásszünet után közölte, hogy ennek a cégnek a cégvezető igazgatója :W
    Ezek után beszélt, arról, hogy mit szeretne csinálni a céggel, és tisztába van az általam felsorolt problémákkal, ezen is szeretne változtatni....
    kb. 1 órán át voltam bent, mikor kiértem vattát köptem, annyit sikerült beszélnem.
    Közölte, hogy még van pár jelentkező, és előfordulhat, hogy még1szer visszahívnak.
    nem tellett el fél óra (éppen, hogy hazaértem, átöltöztem, és csörgött a telefon - szimpatikus voltam neki és alkalmasnak ítélt meg a munkára :)) ) ezután még volt egy egyeztető megbeszélés (az állásinterjú csütörtökön volt, a megbeszélés pénteken, én meg hétfőn kezdtem)

    Tapasztalat a munkaügyi központról:
    jelenleg gondolkodom azon, hogy beperlem a helyi kirendeltséget...ez függ attól, hogy milyen lépéseket fognak a következőben tenni, amivel a munkámban tesznek keresztbe.
    röviden annyit, hogy még mindig van élő szerződésem a munkaügyivel, mert nem hajlandóak az általam leadott papírokat elfogadni, mindig van valami problémájuk.
    Igaz az nem volt gond, amikor az egyik bal*asz kijelentette, hogy nem írja alá a papírjaimat, és nem pecsételi le a munkaszerződésemet (ezek kellettek ahhoz, hogy fel tudjanak venni hivatalosan), mert neki sok dolga van, majd talán pénteken...és akkor egy hét csúszással felvehetnek :((( erre rátettek egy lapáttal, amikor kicsit flegmára vette az ügyintéző a figurát és éppen, hogy leértem a Balatonra, lepakoltunk és csörgött a telefon, hogy legkésöbb holnap dugjam be a képem a központba. Közöltem vele, hogy ki van csükva, hogy bemegyek, nyaralok, és nem is áll szándékomba bemenni, sem ma, sem holnap, sem a jövő héten. Majd, ha tudok bemegyek. 1,5 héttel később beértem. Ezután felhívott, hogy megint be kell vinnem egy papírt...jó, meglátjuk, mikor tudok beérni. Közölte, hogy legkésőbb keddig érjek be vele :((( any*d! még ha nehéz is elképzelni, én egész nap dolgozok. legtöbbször este érek haza, és nem érek rá mindenféle hülye papírokkal futkosni, mert neki eszébe jutott megint valami és nem tud mást cseszegetni mint engem....

    nincs nagy valószínüsége, hogy még1szer valaha is bejelentkezek....

    ja és a hab a tortán, kiküldtek egy papírt, amit alá kellett írnom, és az szeepelt rajt, hogy ők közvetítettek ki az állásra, ami teljességgel nem igaz, és én ezt a kiközvetített állást elfogadtam - kur*a viccesek tudnak néha lenni


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Read only...

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz lengll #1138 üzenetére

    [link]
    kell nyelvtudas.volt evfolyamtarsam hivott ki. megfizetnek, jelenleg elelmiszeriparban betanitott munkas.
    de barmikor valtozhat

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák