Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siera

    senior tag

    van itthon 1 nagyon izmos asztali pcm.nemtom,hogy most mit vegyek(XD) apple ipod touchot vagy 1 netbookot.mondjuk eee 4G-t pl,bár az nagyon kicsi tárkapacitás...
    igazából,nem járok el gyakran hazulról,de ha elutazunk,mint pl most nyáron is 10 órát autóztunk,és ehm a végén már untam "kicsit".touch könnyebben hordozható meg kicsi meg sztájlos,meg etc,de 1 normális játék sincs rá.mint pl én jót el tudnék bohóckodni wormssel,diabloval,de az meg hogy néz ki mán,hogy 2 gépem van:D
    itthon viszont valszeg eee-n neteznék:lásd befekszek az ágyba,ölbe a gépet aztán csapjad...
    de akkor meg minek izmos pc?aztán meg néha eszembe jutna h kéne 1 kicsit crysisozni,ami az eee-n és hasonló izomgépeken halvaszületett gondolat,touchról nem is beszélve...meg touch jó mp3/mp4 lejátszásra,es az pl este jó hallgatni,nem úgy mintha az eee pc lenne a markomban este,mint 1 vaskos könyv:D.szerintetek mi a legjobb nekem?
    jah gamer pcn is gondolkodtam,de az meg nagy...nekem 8,9-12"ig lenne jó a gép:)
    HELP :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák