Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Giovanny #271 üzenetére

    1,18V-on volt 3w idle fogyasztás különbség kb, mert ezek az MSI lapok alapból is elég keveset fogyasztanak. Szerintem ha csak ez a bajod vele, akkor ne cseréld le, mert ez egy nagyon jó lap. Az offset jó dolog én is most -0,1V-al használom alapon a procimat, de igazából alig látszik valami különbség hőmérsékletben és fogyasztásban. A lényeg szerintem az, hogy teljesen stabil a lap, a hang kifejezetten jó rajta. Csak az offset miatt nem éri meg lecserélni, mert ha most mindened stabil, nem biztos, hogy egy Asus-al is minden az lesz, lehet nem szeretné a ramodat pl. Én is lehet visszaveszek még az áfa emelés előtt egy olcsó P67A-C43 lapot (C45 volt régebben) és meg van oldva a házam hűtése. Néztem elég sok lapot a 25k körüli sávban (többet nem akarok rákölteni, mert felesleges szerintem) és ez az MSI tűnik a legjobbnak, no meg az Asrock P67 pro3, de az csak 2 év garos.

    Ja és ne linx-el tesztelj stabilitást, hanem játékkal, nekem a linx már 1,16v-on stabil volt órákon át (avx-es), de a játékokhoz 1.18v kellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák