Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _cirmos_

    őstag

    válasz Atlantis #29 üzenetére

    igen, összecsukva is megy a lejátszás. EQ-t nem találtam. a media center lejátszója fut a háttérben is, a DAP sajnos nem. ha megjön a mini usb-jack átalakító akkor majd elkezdem nyüstölni. kiváncsi vagyok az akksi hogyan viszonyul a témához, bár sok jóra nem számítok. vajon lehet rá vmi java-s 3rd pary lejátszót telepíteni, vagy ezek a telók nem olyan okosak?

    ami a fura zajt illeti, nem a kamera miatt jelentkezik, hanem amíg ég a billentyűzet/kijelző háttárvilágítása addig hallani. írtam a gyártónak emiatt, meglátom majd mit válaszolnak.

    be lehet állítani hogy usb-n csatlakoztatva a gép sima pendrivenak lássa, így nem kell hozzá a motorolás szoftver. a másolási sebesség gyalázatosan kevés, néhány száz kB/s, remélem én b*sztam el valamit és lehet rá gyorsabban is másolni.

    azt meg tudná mondani valaki, hogy szabad-e ezeket a szabvány usb-kábellel használni, vagy csak a gyárit érdemes? a különbség annyi, hogy a moto kábelén nincs az a henger alakú izé a nagyobbik usb-csati után, az gondolom csak zajszűrésre van ott, de javítsatok ki ha tévedek.

    a másik amin nevettem, hogy még a telefon töltőjén is volt egy védőfólia, mert van rajta egy fényes, érzékeny műanyagból készült motorola embléma. ez azér' szánalmas, miért kell a töltőn is vagánykodni, azt a kutya nem látja...

Új hozzászólás Aktív témák