Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Soderes #66 üzenetére

    "Dehogy placebohatás. Ami régen nagyon jó volt, az még most is nagyon jó."

    Félreértesz. (De lehet, hogy én is téged.) Nem azt mondom, hogy a játékok ne lettek volna jók, vagy hogy ne lehetne velük játszani ma is. Mert természetesen lehet. Én csak azt mondtam, hogy ha az emulátor gyakorlatilag ugyanolyan, mint a "gyári" megoldás, akkor az placebohatás, hogy igenis a Vudu kell. Mert nem muszáj.

    De ha már retró, akkor leginkább CRT, vagy valami nagyon ótvar, régi, 15" körüli 4:3-as/5:4-es LCD.

    #75: Az SVGA felbontás, meg az akkori játékok grafikája (mai szemmel) eleve a borzalmas kategóriát súrolja. Az más kérdés persze, hogy megfelelő képtorzítással tovább lehet rontani az összképet. :DDD

    #85: A Matrox az valóban jó volt (és elég drága is). Nagyon szerettem volna amúgy Riva TNT-t is... de nagyon sokáig semmilyen új videokártyám nem volt. A 333-as Celeronom után már egy 1200-as Tualatin Celeron lett, valamilyen gyengébb ATI kártyával. De lehet, hogy az még később lett. X1600XTX-em biztosan volt, de előtte lehet, hogy nem volt semmi. Utána meg már egy 9600GT lett. Budget modellek több év után, nagy teljesítményugrásokkal. :DDD Azután már talán csak egy AMD (ATI??) 4770-em lett, de az sincs berakva, megmaradtam az IGP-knél, mivel szerencsére semmit se játszom PC-n.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák