Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz macko20 #17516 üzenetére

    :R

    Tehát krimpelhető tápcsatlakozó!

    Ilyen apa csatlakozót kerestem VGA ledes élvilágításához, mivel molexről akarom adni neki a delejt. Beszerzése gondoltam, hogy nem lesz egyszerű, simán így, ahogy az általad linkelt oldalon is szerepel, pláne nincs.
    Na álljon erről itt egy kis szösszenet:

    Villanyos boltba be, mondom molex csatlakozóba való apa izé kéne, mutatom neki a mintadarabot. Eladó néz bután, villanyos boltból ki. Sebaj!
    Számtechboltba be, kérdez. Eladó hölgyike: Mi az a rolex csatlakozó?
    Mondom vagy én vagyok beszédhibás, vagy ő értett félre, mondom neki nem rolex, hanem MOLEX!
    Aszondja ezzel sincs előrébb, várjuk meg az "Atit". Gondolom a főnök úr.
    Mondom neki MOLEX csati kell baszki! Vakarja a fejét, aszondja az mi?! :O
    Hát mondom mindjárt agyhúgykövet kapok! Mondom olyan csatlakozó, ami a tápegységeknél is van, arra dugod rá a ventilátort, vagy én a nyelvedet ha még egyszer megkérded, hogy az mi!
    Feltúrja a boltot, mire az utolsó ládában talál molex elosztót! Mondom neki vissza ne tedd, mert agyonütlek, azonnal adjál belőle kettőt!
    800 pénz volt...

    Az egyiket mindjárt szét is kaptam és megcsináltam belőle terv szerint.

    Hát sajnos nem pesti vagyok, szóval esélytelen. Maximum rendelni tudnék, de ahogy látom 2500db-os a kiszerelés. Mennyi a minimum rendelés? TME-nél vagyok csak regisztrálva, csütörtökön adtam le náluk egy kisebb rendelést, náluk pölö nem találtam ilyen apa csatit.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák