Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz Zeki #12530 üzenetére

    Nos, én hanyagolnám a csókát, mert neki nincs ideje ezzel foglalkozni.
    Akkor meg mi a frásznak hirdeti a fészbúkon? Vagy kezdtem már kínosan alaposan belemenni a részletekbe?
    Aki sim kártyánként akar 10 ezret, az válaszoljon is, ha kérdezik.

    Ennyit sikerült megtudnom, de hogy az igazságot mennyire fedi le, passz. Felelősséget nem vállalok.

    Idézet
    Akinek ilyen sim kártyája van vagy élőfizetése az ingyen tud egymással beszélgetni korlátlanul minden csomagi díjak nélkül mindig másodperc alapú a számlázás ami a legjobb szerintem már 8 éve működik ez Magyarországon.
    minden ország változó de 4-8ft/perc külföldi hívás,
    belföldön hálózaton belül ingyenes hálózaton kívül meg 8-17.5ft/perc attól függ hogy csak sima sim kártyát veszel vagy csomagot is álíthatsz be minden csomagunkhoz jár ajándék internet is !
    A sim kártyáknak egyszeri díja van ami 10.000ft ha csak egy emberel vagy családdal akarsz ingyen bessz a kor mindenkinek kell egy sim kártyát beszereznie és minden csomagi díjak nélkül beszélhetnek egymással akinek ilyen sim kártyája van ha meg valaki még beakar lépni a hálózatba ingyen beszélgetésre akkor csak annyi a dolga hogy vegyen egy sim kártyát és máris ingyen tudtok vele is beszélgetni !
    Ha csak egy sim kártyát veszel akkor Magyarországon 17.5ft/perc külföld 4-8ft/perc országtól függő és ingyenesen az emlőfizetőikkel és feltöltőkártyásainkkal !

    Idézet
    igen 70 -es a hívó számunk nem külföldi

    Idézet
    Vodafon adótornyait használjuk de nem tartozunk a vodafonhoz

    Idézet
    Van hüség idős is de ez most feltöltőkártyás. butatelefonról is megy igen

    Idézet
    500, 1.000ft, 2.000ft , 5.000ft a feltölthető összeg, nincs megszabva lebeszélési idő

Új hozzászólás Aktív témák