Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz azozo #5682 üzenetére

    Sztem első körben tedd fel azt a Finless -t. A CWM úgy müxik, hogy beteszed a zip -et a kártya gyökerébe és a CWM recovery -ben kiválasztod a restore -t. DE! Nem elég vmit becsomagolni zip -be, aztán hajrá.
    ITT egy cikk, hogy hogyan lehet CWM flashelhető zipet készíteni. Ha végigolvasod a topikot, akkor találsz egy posztot, amiben írnak egy tool -ról. Talán azt is ki lehetne próbálni. Elméletileg az is lehetséges, hogy a mostani mentésedben átcserélgeted a szükséges állományokat, aztán generálsz egy új md5 -öt. Az az igazság, hogy soxor használom a CWM -et, de ilyen beavatkozást még nem végeztem. Ennek az az oka, hogy Samura a custom dolgok alapból két verzióban is elérhetők. Tar kiterjesztésben (ezt használja az Odin, ami a Flashtool megfelelője Samun), és CWM zip -ben. A legjobb itt is az lenne, ha Finless -t (meg másokat is) rá lehetne venni, hogy a frissítéseket adják ki CWM -képes változatban is. Igazából nem is értem, hogy ez miért nem történik így, hiszen a legtöbb kütyüre van eccerűen telepíthető CWM. A PC -t is ki lehetne hagyni az egészből. Egyébként sztem Liar tudna még érdemben hozzászólni a témához, mert ha jól emlékszem, Ő már próbálkozott ilyen buherálással.

    [ Szerkesztve ]

  • KIZS

    aktív tag

    válasz azozo #5682 üzenetére

    Nem kell hozzá laptop. Egyszerűen másold be a belső SD-re (elvben a külsőn is működik) update.img néven. A rendszer fel fogja ismerni és megkérdezi telepítse-e. Ha azt mondod, hogy igen, akkor szépen fel is rakja.
    Ez viszont csak addig igaz, amíg a gyári recovery van rajta. A CWM-nek már nincs ilyen képessége.

Új hozzászólás Aktív témák