Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    válasz Mr.Csizmás #5574 üzenetére

    Sarokmerevítő: Én vettem egy alu szetet mert 15 EUR-ért sikerült hozzájutnom. Sarokmerevítőt is akarok nyomtatni, de még nem vettem T anyákat. A DD-PETG nagyon jól nyomtatható ezen a gépen. :K

    Asztal mosfet: semmit nem kell cserélni, oda kell bekötni ahova az eredetileg az asztalt kötöd. Valahogy így:
    LINK

    Vezérlés: Nagyon ritkán van olyan, hogy a firmware kompatibilis 8-bit es és 32-bit es alaplappal is. Most van készülőben a Marlin 2.0-ás új verziója, ami tudni fogja ezt. Addig el lehet lenni a 8-bitessel is. Én azért cseréltem mert megsült az eredeti mosfet és kéznél volt ez az alaplap. Ez legyen az utolsó szerintem amit fejlesztesz, mert nem árt hozzá egy kis jártasság.

    A TMC 2100 vezérlők működnek Stealth Chop (totál hangtalan, 100mm/s sebességig és 2 m/s2 gyorsulásig jó ahogy én tapasztaltam), és Spread Cycle (halk, de nagy teljesítményű) módokban. Nagy előnye ennek a vezérlésnek, hogy csökkenti a vibrációt és spread cycle módban nagyon nagy peak áramot tud, meg persze, hogy nagyon halk. Ha most veszel, a TMC 2208 már jobb vétel, mert kevésbé melegszik és a Stealth Chop mód is fejlettebb.

    Egyenlőre, nem túl elegánsan csak mellé van rakva a nyomtatónak az alaplap. Még nem döntöttem el, hogy hova megy, mert ahogy írtam lehet fentre teszem a motorokkal együtt. Első körben valami ilyesmire gondoltam LINK

    Képeket még nem tudok küldeni, mert dolgozom, majd ha hazaértem töltök fel. Próbálok küldeni képet rugóval és anélkül is.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

  • MASSlag

    tag

    válasz Mr.Csizmás #5574 üzenetére


    A képen látod a felső háromszöget, na azt úgy tedd fel, hogy az aluprofil 3-5mm-re kilógjon. A tetején lévő csavart annyira csavard be, hogy ne tudjon lentebb menni, ha felszereled a szíjakat. Az oldalán lazítsd ki a csavarokat.

    A másik képen pedig látod a rugót, az nem kell bele, hanem anélkül tedd fel a szíjakat, amennyire lehet egységes feszességgel (csak hogy ne lógjanak)
    Ha ez megvan a csavarokat a tetején annyira húzd meg, hogy síkba kerüljön a sarokelem és a függőleges aluprofil. Utána meghúzhatod az oldalán is a csavarokat

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák