Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz tvamos #29288 üzenetére

    Nem, nekem semmi nincs de mondom egyrészt azért mert egy darabig szüneteltettem, de most ismét belefogtam a nyomtatgatásba, másrészről meg azért mert nem tudtam kellően elmélyülni benne, hogy mit érdemes venni, mi az ami jó lenne.

    Ha van ötleted/ötletetek Wifis riasztóra, ami persze mobil értesítésen kívül ad hangot is meg valami jó ár/érték arányú tartós poroltóra, adhattok tippeket, hogy honnan/mit érdemes venni. :R
    Autóba is akartam de mikor megláttam, hogy a korcs 1 kg-os poroltó 4000-be kerül a Spar-ban, inkább hagytam az ötletet. :D Aztán árukeresőn persze láttam vannak még de ott meg nagy a kínálat, nem tudom mit kellene megcélozni tudásban/árban autóba is meg a nyomtató mellé.
    Tényleg, egyébként ez full off de az autóban benne lehet hagyni télen/nyáron a poroltót? Nagy minuszban vagy nagy melegben nem gáz? Az égbolt a garázs teteje, csak azért kérdezem. :D

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák