Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    válasz lolee #2937 üzenetére

    :D Melyik jobb? Teljesítményben a GTO, képminőségben a GT, de nem jelentős a különbség sztem.
    Mészárlások alatt nem a shadereket nézem, hanem a wc papírt keresem :D
    Az 5900xt is jobb vétel lett volna mint a 9600xt, hiába volt újabb generáció, nem tudtam élvezni, mert nem volt akkora tartaléka mint az nvidiának.
    Ez csak szűrők nélkül persze.
    Ez most ugyanúgy érvényes sztem a gt/gto -ra is, mert sacc egy árkategória jelenleg.
    38-ért van gto 256/256 400/490 vagy 36 a club3d rx szintén 256-os kari 400/490, zsír újonnan, ha ezt nézem, nem kérdéses részemről a választás.
    Szerencsére visszavették a gt-t, így most juh-héj, megyünk vadászni :D

    JAJAJA! Érzelmi a választás, engem is szétvet az ideg, mikor tolhatom be a karit végre a gépembe :)

    Sztem sem jó dolog a típust nézni, anno, volt még a ti4200 után az fx széria nagy bukása.Akkor váltottam atira és nekem bejött.
    Lényeg a lényeg, ennyi pénzből jobb karit nem igen lehet most venni, aki nem csak a cimkét nézi, most gto-t vásárol.Garival is meg lehet már venni használtan 32-36 között.
    Ez csak a szerény nyomott véleményem, most hogy mind a két kari itt volt a gépemben és megtapasztaltam a különbséget.
    Ezt szerettem volna csak elmondani Tisztelt Bíróság.. :R

Aktív témák